Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak prostituáltak feküdnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak prostituáltak feküdnek le olyan férfiakkal, akik 30+ évesen szüzek?

Figyelt kérdés

2019. aug. 16. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
36/F?
2019. aug. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Ha ministrálsz, a plébános is magáévá tesz a sekrestyében. ☺️
2019. aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Rá van írva a homlokodra? Mivel nincs nem a szüzességed fogja a nőket visszatartani, hanem az a gátlásosság ami az önsajnálatból, az "úgysem sikerül" típusú negatív kisugárzásból ered.

Húzd ki magad, mintha már lettél volna x nővel, magabiztosan, határozottan s nem utolsósorban mosolygósan, udvariasan, kedvesen, figyelmesen, úgymond "normálisan" és máris semmit nem fog számítani az ismerkedésnél hogy szűz vagy-e vagy sem.

2019. aug. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha pl pont egy ilyen helyzetben lévő férfi tetszik meg, és eljut odáig a dolog, és el is mondja, engem már nem tartana vissza. Nyilván párkapcsolatban más tészta, a kapcsolat része, ha nagyon kihat a mindennapokra. Ezt nem tudhatom.
2019. aug. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Nem Hippi . ez nem én vagyok.


De egyébként igen. Normális nő megrémül, hozzáteszem joggal. A sok stressz és fájdalom felörli az embert.


36/f szűz

2019. aug. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Prosti az elso percben le fogja vágni hogy szuz vagy
2019. aug. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Prosti előtt gondolom, nem szégyellné.

2019. aug. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De úgy a legegyszerűbb. Vannak nagyon szép kedves prostik is, úgyhogy ajánlom.
2019. aug. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már annyira brutálisan szégyen kategória, hogy nincs férfi aki ezt felvállalná egy nő előtt. Főleg akit szeret.
2019. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!