Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon rosszul érzem magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul érzem magam mert úgyérzem egyoldalú a dolog. Hogyan érjem el hogy nagyot élvezzen?

Figyelt kérdés
A barátnőm szűz de baromi jól ért ahhoz hogy hogyan örjítsen meg aztán adjon akkora orgazmust nekem hogy még a nevemet is elfelejtem. De amikor én csókolgatom és izgatom akkor sosincs nagy orgazmusa. Hogyan okozzak neki nagy orgazmust? Valakinek tippek praktikák? Minden tanácsot szívesen fogadok! 18f

2019. aug. 17. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Miket szoktál vele csinálni?
2019. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csókolgatom a nyakát, melleit. Miközben a számmal a melleire koncentrálok izgatom odalent kézzel gyengéden. Aztán kis csókokkal le haladok a lábai közé elkezdem orálisan kényeztetni aztán elkezdem 1-2 ujjal ujjazni. És azt addig amíg nem tol el
2019. aug. 17. 23:03
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát esetleg kérdezd meg, hogy amúgy amikor magának csinálja el szokott e élvezni, és ha igen akkor mondja el vagy mutassa meg, hogy olyankor hogyan szokta.
2019. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
nyald a csiklóját, de előtte sokáig húzd az agyát, és a belső combjára is térj rá
2019. aug. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Én mikor szűz voltam (de már benne a korban), éjjel-nappal azt olvastam, hogy hogy kell qrva jól nyalni. Akárhányszor időm volt. Aztán mikor odakerültem, elsőre elég jó benyomást tettem.:) De azt is mondják, hogy erre születni kell, de fene tudja.:D
2019. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Ne hibáztasd magad. Rajtad csak a saját orgazmusod múlik. Az hogy a csajodnak legyen orgazmusa, az nem csak rajtad múlik. Segíteni csak annak lehet, aki nyitott a dologra. Ha a csaj abban nőtt fel, hogy elítélendő a szexualitás és ezen nem tud továbblépni, tehát frigid. Akkor hiába töröd magad. Ilyennek kell elfogadnod, vagy keress mást!
2019. aug. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és várom még a tippeket
2019. aug. 18. 10:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezért szoktam mondani a csaj inkább ku rva legyen, mint frigid.
2019. aug. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!