Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha már nem vagyok szűz, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem vagyok szűz, de kevésszer szexeltem (<10) és azt is régen, az ugyanannyira "gáz", mintha szűz lennék?

Figyelt kérdés

2019. aug. 18. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodj már meg, nem az a lényeg a szexben, hogy ronggyá legyél...va, hanem, hogy élvezzétek egymást és örömöt szerezzetek magatoknak, és egymásnak. Mással e tekintetben nem kell foglalkoznotok.
2019. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem! Egyáltalán nem!
2019. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem nagy dolog a kihagyás.
2019. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Ha masztizol a kihagyás alatt, akkor nem gáz. Egyébként gáz lehet rosszabb, mint a szüzesség.
2019. aug. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Olyan kíváncsi lennék, hogy hány évesek, akik ráérnek ilyeneken gondolkozni 😀
2019. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát szerintem kb ugyanannyit fogsz bajlódni és izzadni, mint ha szűz lennél, ezért én mindig azon vagyok, hogy nem az számít hányszor, hány különböző emberben mártottad meg a farkad, hanem, hogy megtanultad e használni rendesen és van e gyakorlatod.


A szüzesség jóformán csak lányoknál fontos, ahol tényleges fizikai változások történnek, elszakad a szűzhártya, vérzés, stb.

Egy pasinál maga a fizikai aktus nem jelent semmit.

Elveszíthetted 14 évesen a szüzességedet, mert mákod volt és megmárthattad valakiben, de ha ennyi tapasztalatod van összesen és már 24 éves vagy, akkor bizony ugyanolyan lesz veled az idő, mintha sose szexeltél volna.

2019. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 😂
2019. aug. 19. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!