Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki el tudná mondani, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki el tudná mondani, mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A szokáshoz híven, tegnap meglátogattam apukámat (én 18 vagyok, ő 34 éves), és amíg az ebédet készítette, úgy gondoltam ledőlök a szobájába, mivel ott hűvös van. Miközben a tv távirányítóját kerestem, találtam egy nejlonzacskót, amiben egy doboz ösztrogéntabletta, egy doboz progeszterontabletta, és egy doboz antiandrogén volt. Gyorsan visszatettem a zacskót a helyére, és nem is említettem a dolgot az ebéd alatt, se utána. Hallottam már néhány dolgot a transzneműekről, azért tudtam hogy azok a hormonok mit jelenthetnek. Eléggé elbizonytalanodtam.
2019. aug. 19. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

És persze egyiknek sem fantázia neve volt a dobozon, hanem hogy ösztrogén, stb...

Ühünm...

2019. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó korán kezdte apuka, nem csoda ha megunta :D
2019. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Apád 16 volt, amikor születtél?
2019. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 StevenUp ***** válasza:
Ilyen hülye kamukat te jó ég
2019. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!