Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, csináltatok már olyat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csináltatok már olyat a szex terén amire korábban elutasítóan gondoltatok?

Figyelt kérdés
Mi változtatott a véleményeteken és mi volt a konkrét dolog?

2019. aug. 21. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Az ember szexualitása folyamatosan fejlődik, változik és teljesen egyedi (így egy-egy példából nem lehet kiindulni). Vannak dolgok amiket mereven egész életében el fog utasítani, míg olyan dolgok is amikre "menet közben" jön meg az étvágy. Kísérletezzetek, próbálkozzatok, legyetek nyitottak, egészségetekre! :)

Ha a kérdést azért tetted fel, mert rá akarsz venni valakit valamire, akkor rossz hírem van. Nincs "barbatrükk" amivel működne, csak akkor ha a partner is szeretné, a legegyszerűbb ha megbeszéled vele, máshogy nem fog menni.

2019. aug. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer leszek két pasival is. Aztán mégis 💁


Privát ⛔️

2019. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2: Mi változtatta meg a véleményed? Hogy alakult ki a dolog?
2019. aug. 21. 11:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 kíváncsiság
2019. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4: kapcsolatban próbáltad ki vagy hogy? Mi keltette fel a kíváncsiságod?
2019. aug. 21. 11:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

párom elég zárkózott volt a kapcsolatunk elején, mert régen rossz tapasztalata volt sok téren (hülye ex-pasi)

Szerencsére sok-sok energia befektetésével egészen perverz vadmacskát kreáltam belőle.

Szóval szerintem a legjobb változtató, az egy megfelelő személy, ez esetben a párod, aki türelemmel mindent el tud érni nálad

2019. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik srác a pasim volt, a másik pedig közeli ismerős. Igazából mindig is fantáziáltam róla :)
2019. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7: Te hoztad fel vagy a párod? Nem ment a kapcsolat rovására?
2019. aug. 21. 12:06
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Sokáig taszított az anál gondolata is, aztán egy barátnőm elmesélte hogy ő mennyire élvezte. Kíváncsivá tett, ezért kipróbáltam egyedül. Eleinte csak ujjaztam magam ami nagyon tetszett. Pár héttel később már uborka és dezodor is felment, rákaptam a vastagabb dolgokra.

Nemrég egy pasival is kipróbáltam. Lehetett volna óvatosabb, de így is tetszett.


21/L

2019. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Folyamatosan ezt teszem :)

A kiváncsiság , meg hogy láttam a pasimnak mennyire bejön és ez felizgatott.

Nem kérek priviket thx.

2019. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!