Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek mi volt a legőrültebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mi volt a legőrültebb dolog a szexben amit a részegség miatt megcsináltatok?

Figyelt kérdés
Amit józanul biztos nem csináltál volna meg. Megbántad utána?

2019. aug. 21. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Táncoltam a kerti asztalon bikiniben, aztán elkaptam a farkát az egyik fiúnak aki a tánc közben elkezdte kiverni, aztán az asztalon dugtam kb mindenkivel aki ott volt a bulin. Nem bántam meg, csak egy pasinak a telefonját össze kellett taposnom aki közben videózott is.
2019. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Összebújtak olyannal akivel amúgy nem akartak / megadták a számukat akinek nem kellett volna. Önmagában a szexben már általában részegen is azt csinálja az ember amit amúgy - csak sokkal tompább hozzá.
2019. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Majdnem összejött egy hármas két fiúval, de azt végül nem mertem még részegen se. Viszont lefeküdtem az egyikkel, akiről utólag derült ki, hogy meleg. Igen, megbántam.
2019. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Az elsőnek zacskója van...
2019. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Egy kocsma mögött szexeltünk😂
2019. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Csajoknak mesélek 😉 30/F
2019. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
#6: Kit érdekelsz? Lányokhoz szólt a kérdés.
2019. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

#1

Az még nem garantálja hogy az adatok ne maradnának meg....

2019. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

Kinyalattam magam a kutyámmal. Pfff 😤 Már egy hónapja nem dugtam és bennem volt egy üveg metaxa is. Ez van, szégyen vagy nem.


Privátra nem válaszolok

2019. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem szex volt, de a barátom mesélte, hogy este a játszótéren miközben a hintában ült letoltam a farmerem és a bugyim, majd az arca elé toltam a fenekem.:D Nem emlékeztem rá. Privit nem kérek.
2019. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!