Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szerelmemnek 2 nap alatt 4x...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmemnek 2 nap alatt 4x volt orgazmusa csókoktól és ruhán keresztül dörzsöléstől, ez jót jelent?

Figyelt kérdés

Korábban másoknál nem tapasztaltam ilyet. Ruhán keresztül is csak alsó testtel dörzsölődtünk össze, mindkettőnkön ruha. A kezem nem használtam sehol, esetleg csak combja simogatásához, vagy az arcára.

És konkrétan megőrült tőlem! Ledöbbentem, mert azelőtt ilyet sose értem el senkivel.

Persze, tudom, hogy teljesen egymásra vagyunk kattanva, de nálatok hogyan volt ez? Gyakori az ilyen, hogy akár állva csókolózásnál is lehet orgazmus nyakra csóktól, ajakharapdálástól?

És ha igen, akkor ennél mennyivel nagyobb élmény lesz a szex?


29F


2019. aug. 21. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem... ez nagyon rosszat jelent:DD
2019. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Nem mivel ez azt jelenti hogy hazudik .
2019. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Valószínűleg szűz?
2019. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a ruhan keresztüli dorzsolestol nem lenne orgazmusom.
2019. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

Elég kicsi az esélye hogy tényleg megtörtént. Lehet hogy a kedvedre akart tenni ezzel a "kis kegyes" hazugsággal.

De azért kéne hogy legyen akkora rutinod hogy kiszűrd. A női orgazmus nem visítozós, párnába beleordítós, hátadat kaparós, sátán által megszállós és plafonra mászós agonizálás...

Egy nő prgazmus közben általában kellemesen remeg (legalábbis a lába, de nem mindig), felakad, becsukódik a szeme, a hasizma összehúzódik, és utána kicsit mintha "elfáradt volna".

Onnan tudod hogy nem volt a nődnek orgazmusa, hogy egyáltalán felmerül a kérdés hogy volt-e. Ha lesz azt tudni fogod...

2019. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Remegett. Nem merül fel, hogy volt-e, hanem hogy ezek szerint ennyire jó szerető vagyok?!
2019. aug. 21. 21:54
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Ez olyan aranyos h úgy hívod h "szerelmem"

Persze h lehet ilyen ingerek hatására is orgazmusa, főleg h ha szűz.

De miért nem használhatod a kezed? :o

N

2019. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Házasság előtt nem szexelünk, ráadásul meg is jött neki. És még szűz. Bár így nehéz lesz tartanunk magunkat, ha nyakra csóktól elélvez.
2019. aug. 21. 22:02
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Velem is elöfordult mikor 16 körül vtam, szerencsés vagy. :)

34 N (priviket nem kérek)

2019. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Ez nagyon JÓT jelent! A párod valószínűleg kicsit érzékibb az átlagnál - ez már önmagában jó, nagyon sok férfi álmodik ilyen partnerről. S azt is jelenti, hogy át tudja adni önmagát, a szexualitását Neked. Élvezzétek az életet, az erotikát és ne felejtsetek el védekezni, egészségetekre! :)
2019. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!