Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Baj nektek, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Baj nektek, ha egy lánynak kicsi a mellbimbója?

Figyelt kérdés

75/B-s mellem van, viszont a mellbimbom szerintem túl kicsi (és rózsaszín)

Szinte minden barátnőmnek sokkal nagyobb a mellbimbója

Szerintetek is vonzóbb a nagy, barnás színű mellbimbó?



2019. aug. 22. 13:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj a legtöbb férfit agömbölyded formák vonzanak a mellnél és a popsidnál is. Furcsa lenne de kétlem hogyha egyáltalán nem lenne mellbimbód akkor kidobna az ágyából bármelyik pasi is de ezzel csak azt akkarom érzékeltetni hogy nem ettől döglik a légy ne parázz rá ;)
2019. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
Most ezzel dicsekedni akartál, vagy mi? Szerintem jól tudod, hogy a kicsi, rózsaszín mellbimbó az ideál, valaki azért megy plasztikai sebészhez, hogy olyan legyen neki.
2019. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsi a mellbimbom, de eddig nem jutott eszembe hogy ez baj lenne. Sose volt panasz ra!
2019. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 StevenUp ***** válasza:
100%
Muta megfelé :D majd eldöntjük mi :D
2019. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Akinek egy ilyen dolog baj lenne, amit megváltoztatni magadon úgy igazán nem tudsz, akkor azzal fejben baj van.


Ugyanezzel az aggályokkal küzdöttem, mint te. Csak nekem 75C-s a mellem. És ehhez van egy 5 forintosnál is talán kisebb bimbóudvarom és egy pici kis bimbó. Kb mint egy tizenéves kislánynak. És bennem ez durva önbizalomhiányt generált és sokáig melltartót fiú előtt le se mertem venni, mert nem találtam nőiesnek a melleimet. Aztán volt egy olyan párom, aki nem csak szavakkal bizonyította be, hogy úgy jó az, ahogy van.


Szóval akinek ez baj lenne, azzal is baj van. A fejében.

2019. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha gondolold írj "vamo chape":Ö)
2019. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
a bimboudvarom is nagyon kicsi egyebkent
2019. aug. 22. 13:14
 8/21 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem csak dicsekedni akarsz, de ha mégsem, akkor nyugi, a kis bimbóudvar, kis, rózsaszín mellbimbóval a legideálisabb, amit kaphattál a természettől.
2019. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
a lehető legkevésbé sem akarok dicsekedni, mert ez nem tetszik magamon, azért tettem ki a kérdést. illetve kicsit szetalloak
2019. aug. 22. 13:17
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha gondolod, akkor csinálj valami kitakart képet arról a részről, így látatlanban úgy gondolom, hogy teljesen rendben van, de nyilván csak te látod teljes egészében.
2019. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!