Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a nagy mell előnyei,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a nagy mell előnyei, illetve hátrányai?

Figyelt kérdés
A kosaras melleim vannak, és gondolkodni kezdtem azon hogy megnagyobbíttatom őket, de előtte tájékozódnék kicsit. A majdani méreten még gondolkodom, körübelül C-s kebleket szeretnék.
2019. aug. 22. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Előnye hogy szexi, jobban áll a kivágott felső.

Hátránya: sportolás kozben nagyon mozog, faj. Hason alvasnal fájhat. Nincs olyan tartása mint egy kis mellnek. Ha nem teszem ki a mellem akkor is megbamuljak. Nagyon látszik hogyha nincs rajtam melltartó.

2019. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előnye, hogy a pasik erdeklődése azonnal megélénkül. A hátránya ugyanez. Na jó valójában a súlya, meg hogy ugrál pl. futás közben.
2019. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Előny:bizonyos ruhákban jól mutat, jól néz ki melltartóban/bikiniben, tetszik a pasik egy részének, szexinek érzem magam tőle

Hátrány:fáj és ugrál ha futsz(csak sportmelltartóval nem) nehéz vele hason feküdni, bizonyos ruhák rosszul állnak vele.

Egy C kosaras lány

2019. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem túl nagy, nincs semmi hátránya
2019. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előnye az tényleg az h a kivágott felsőkben, vagy ruhákban jól mutat, és azért oda pillantanak a pasik.


A hátránya,h ha túl nagy akkor lóg, nem feszes, sport közben jól le kell szorítani, kocsiban a biztonsági öv is zavarja stb

2019. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni, hogy a C-s mell bármiben hátrányt okozhatna. Nekem G-s, tudok hason aludni, sportolni (persze megfelelő melltartóban).
2019. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
C-s mellek pont ideálisak, pláne ha csináltatod őket, akkor nagyon látványos tud lenni, nem taszítóan nagy, az ágyban is jól használhatóak :) a hátrányokat meg leírták már korábban. 26F
2019. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Akkora implantátumot válasszon, amit a sebész javasol (javasolni fog nyugodjon meg), ne erőltessen minél nagyobbat, a C-s méret jó választásnak tűnik.

Ha az önértékeléséhez, a teljesebb és boldogabb önképhez úgy érzi erre van szüksége akkor tegye, de előtte még érlelje magában a gondolatot ne hirtelen elhatározásból feküdjön kés alá.

Az előnyöket/hátrányokat fentebb már leírták - vonzóbb tud lenni a férfiaknak, de azoknak is akikre úgymond nem kíváncsi. A hétköznapi életben, életvitelben gyakorlatilag semmiben sem fogja gátolni egy C-s kosárméret.

2019. aug. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előnye hogy ameddig feszes addig szép formás, jól mutat ,

Hátránya néha fáj a hátam, útban vannak, illetve ha idősebb leszek kitudja mennyire fog megereszkedni

2019. aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Illetve nehezebb találni rá ruhát, ami mellben jó, hasnál vagy kétszer beleférel.


Viszont több figyelmet kapsz benne.

2019. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!