Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Mennyire tetszenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Mennyire tetszenek nektek a ma már idősebb, fénykorukban szexszimbólumnak számító híres férfiak?

Figyelt kérdés
Például mennyire jön be nektek a most 56 éves Brad Pitt, az 57 éves Tom Cruise, 44 éves David Beckham, az 58 éves Geore clooney stb.? Nyilvánvalóan a fiatalabb, 10-en 20-on éves lányok és nők véleménye érdekel, mert az idősebb nők gondolom még mindig odavannak ezekért az arcokért, már ha alapvetően bejött nekik fiatalon is.

2019. aug. 23. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem közülük úgy kifejezetten senki nem jött be, se fiatalkent sem idősebbek. Jól néznek ki de nem vagyok értük oda. Az egyetlen aki ilyen az Johnny Depp, ő örökké az álom pasim 18
2019. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek
2019. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Beckhamet még a mai napig dögösnek tartom. Brad Pitt csak a Trójában nézett ki jól nekem. George Clooney nem az esetem, de nem rugdosnám ki az ágyamból. Tom Cruise sosem jött be. Az én nagy kedvencem a fiatal Leonardo DiCaprio. Ma már elég rosszul néz ki, de a fiatal énjéért meghaltam volna.

19/L

2019. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Beckham, Clooney most is jól néz ki.

19l

2019. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Antonio Banderas még most is megérne egy ajtó csapkodást. Jean Claude Van Damme mostmár elég öreg, de még középkorúként is piszok szexi volt, fiatalon meg egyszerűen tökéletes.
2019. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiatalon tetszettek,most már nem.37n
2019. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!