Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez szemezésnek számít? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szemezésnek számít? Vagy csak szimpla bámulás?

Figyelt kérdés
Egy idősebb pasi nagyon bejön nekem, 30 körül lehet. És akkor én "kezdtem" a nézést, és ő is visszanézett és kb 3-4 mp-ig néztünk egymás szemébe, de egyikünk sem mosolygott szóval nem tudom ez most mit jelent 😅 lehet semmit. Pedig szokott nézegetni valamikor, szóval teljes homály. 😀 Ez szemezésnek "minősül"?
2019. aug. 23. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Akkor lenne szemezés ha mindig téged bámulna és ha összenéztek akkor mosolyog vagy valami, ez még bámulás se. Néha én is megnézek valakit többször is, van hogy épp azért mert milyen jó a cipője. Ilyen dolgokból hülyeség arra következtetni hogy bármi mögöttes jelentése is van.
2019. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok egy lánnyal. Gyakran összenézünk 2-3 másodpercre. Csak nem szoktunk mosolyogni. Nekem ő szimpi és meg szeretném ismerni. Ezért nézem őt mert szeretném, ha észrevenne.

Ha nem érdekelne nem néznék rá. Illetve, ha ő próbálna velem szemezni, de nekem nem jön be, nem szemezek vele.


23/f

2019. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A nézegetést úgy értem hogy egyérteműen meg szokta nézni a testem :) Ebből már gondolom nem vagyok számára közömbös.
2019. aug. 23. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez sztem még semmi. Ha már többször megnézett téged akkor lehet h bejösz neki, de ezekszerint annyira nem h lépjen ez ügyben
2019. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ennél egy kicsit konkrétabb kell! pasik vagyunk,szóval minden valamirevaló csajt megbámulunk,főleg nyáron. talán legközelebb mosolyoghatnál...
2019. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az érzed/tudod, ha éppen szemezés zajlik. Ha már meg kell kérdezni, akkor nem biztos.
2019. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!