Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A napokban valaki fog menni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A napokban valaki fog menni swinger klubba Budapest környékén?

Figyelt kérdés

A következő kb egy hétben tervezek swinger klubba menni Budapest környékén.

Van valaki, aki hasonlóan gondolkodik mint én?


(nem szexuális ajánlatot adok, csak kíváncsiságból kérdem)



2019. aug. 25. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont az a lényege, hogy párral mész? Én egyszer elmennék, de mivel egyedül vagyok...
2019. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Na vegre valaki:D mar tobb ilyen temaju kerdesem is volt es ahhoz kepest hogy itt allitolag a legtobb ember milyen nyitott meg perverz stb kb senki se tudja mi az a swinger:D

En a pentek szombat estet ajanlom neked, klubtol fugg hogy melyik nap a jobb. De most nyaron alapjaraton kevesebben vannak lent mint szoktak.

Lehet en is lenezek penteken valahova,reg voltam (nyari idoszak miatt)

23L

2019. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell feltetlen parral menni, eleg sok a solo pasi es akadnak solo holgyek is. En is mindig egyedul megyek:)

(2es)

2019. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es, hm, köszönöm a felvilágosítást. Mesélnél róla még pár szót esetleg? Milyen típusú emberek vannak, igényes-e, meg van olyan, hogy valaki egyedül marad, vagy hogy kell elképzelni az egészet? Elnézést, érdekel, de nem voltam még :)
2019. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Klubja valogatja hol milyen a tarsasag, ide nem irnam ki a helyek neveit. Alapvetoen 30asok 40esek, ill afolott es alatta kevesebben vannak. De nagyon valtozo van hogy csomo fiatal jon le. Ki kell fogni.

Nyilvan nem garancia a klub semmire, neked kell ismerkedni szoval elofordulhat hogy nem jon ossze semmi. De altalaban mindneki megtalalja kb amit keres. Csak nem a sarokban kell ulni es varni a sult galambot:P egyebkent meg jo a hangulat megy a zene lehet szaunazni jakuzzizni es jokat tarsalogni. Borsos ara van a belponek de a pia fogyasztas es minden mas (pl torulkozo koton) benne van az arban. Erdemes egyszer legalabb lenezni annak aki nyitott ra, max ha nem jon be buliztal egy jot meg beszelgettel

2019. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 király vagy, köszi!
2019. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
A napokban az vagy hétfő estét jelent (sw szauna egy Budai helyen), vagy szerdát, vagy pénteket, vagy szombatot. Mielőtt mész érdeklődd meg a helyen, hogy mikor van szóló nap és mikor lehet csak párban / szóló nőnek mennie. A három nagy klubban a belépő tartalmazza az étel-ital fogyasztást, óvszer, törülköző stb. adott a helyen. Nyugodtan mehetsz egyedül senki nem fog "megenni" ezért vannak ott az emberek, egészségedre, érezd jól magad! :)
2019. aug. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak weboldalaik

A Tiktak budaorson van. Eleg nagy a haz 70-90 ember a max az mar elesjo h legyen kaposod

De a Tintakban a tulaj az nem okes. Hulye szabalyai vannak. Pl Nem mindegy hogyan parkolsz. Kint csak suttogni lehet. Nem kedvelik a jatekszerek bevitelet. Kisse sznob a hely. A tarsasag vegyes sose lehet tudni fiatalabb vagy idosebb lesz az atlageletkor. A belepo en benne van az ital. (Szerintem vizezik) leven olyan nincs h harom vodka narancs utan abszolute semmi hatas nem jelentkezik. A jakuziba akkor majd ha elso vagy. Ket ora mulva mar koszos a viz. Leven az emberek elfelejtenek elotte zuhanyozni. A turcsik eleg durvak tapintasra de tiszta mind. Volt h szolni kellet h elfogyott az ovszer. A kaja kb hajnali 1-ig tart ki. Ha nem vagy fullos akkor kb senkit nem erdekelsz nokent. De a pasik fele eleg igenytelen. A weblapukrol a negativ kommentet mindig torlik, csak szep es jo dolgok vannak rajta. Ami talan plusz h ugyelnek a ferfi noi aranyra olyan 50-50% plusz 5-8 szolo pasi.


DreamLand 10 keruletben van. Jo parkolasi lehetoseg. Kozvetlenebbek lazabbak. Nem zavarja oket a BDSM sem. Segedeszkozt is vihetsz be. Senki nem fog hozza nyulni. Etelt allandoan potoljak. Nem vettem eszre h vizeznek az alkohol. A turcsik allandoan feltoltva a gumi szinten. Jo minosegu a turcsi. Kisebb mint a masik. Kevesebb ember lehet. Viszont tokjo szobak vannak benne van ami zarjato. Ide kevesbe sznobok karnak. Viszont van h sok szolo pasit beengednek. Ezt spec nem kedvelem.


Szemely szerint a magan swingereket jobban kedvelem. Kevesebb ember minosegibb. Baratsagosabb.

2019. aug. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!