Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen srác ként ti mit csinált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen srác ként ti mit csináltatok/mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a tipikus mai srác, 18 vagyok de sose voltam buliba és nem járkáltam el barátokkal ide-oda, nem is nézek ki 18-nak.. Eléggé más vagyok, ha beszéltem már lánnyal mindenki túlzásnak találta hogy mennyire féltékeny stb lennék, aki elfogadná az meg nem budapesti, kezdek beleunni az egészbe.. Esélyem sincs még csak megölelni se senkit, de vágynék én is ilyesmire, viszont szexkapcsolat meg ilyesmi nem hiszem hogy nálam játszana, mert nekem első sorba szeretet hiányom van gyerek korom óta... Aki ilyen helyzetbe volt és nem talált semmit, ti mit csináltatok? Mit csinálnátok a helyembe, így hogy élőbe még megszólítani sem tudnék senkit? Tudom hogy el kéne felejteni hogy én valaha boldog legyek valakivel, vagy várni, de úgy érzem a semmire várok, és mivel elegem van, ez lenne a leg jobb dolog az életembe, és nem huszonévesen szeretnék barátnőt akin már átment a fél város, így nem tudom hanyagolni a dolgot, viszont így meg csak csalódás ér, semmi más.. A kategória vicces trolljai miatt inkább ha lehet privátba válaszoljatok, mert fél órán belül tele lesz troll válaszokkal, az fix!:D

#magány #kapcsolat #közelség hiány
2019. aug. 26. 17:31
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Mielőtt megint azzal kezdődne hogy keressek szexkapcsolatot, nem igazán gondolkodtam még ilyenbe, ha olyat keresnék szerintem akkor sem állna velem szóba senki :D Viszont első sorba szerető hűséges elfogadó lányt szeretnék, de azt tartósan, ez fix :)
2019. aug. 26. 17:35
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Toltstd le a badoo-t, tudsz beszelgetni emberekkel es latod ki van a lozeledbe. Ismerosom is ott jott ossze parjaval es tobb mint egy eve egyutt vannak. Lehett talalni ptt mormalisakat is. Vagy mas parkereso oldalt
2019. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Bocsi az elirasokert

2.

2019. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a tippet, pont tegnap mentm fel oda pedig társkereső ellenes vagyok. 1-2 volt aki még tűrhetően nézett ki tehát nem az a haspólóba fél mellet kivillantott fajta, de igazából nem látom hogy eddig a 8 ból akárki vissza is tervezne irni..Valahogy ez nem megy nekem.. Tekintve hogy nem nézek ki 18 nak szerintem esélyem sincs, igazából az ilyen társkeresős lányok szimplán túl jól néznek ki hozzám, 18 évesen 22 nek néznek ki.. Nem lenne velem ilyen lány soha, és talán nekem sem lenne szükségem olyanra akit minden fiu végig néz és megbámul :(
2019. aug. 26. 17:38
 5/35 anonim ***** válasza:
90%
Novessz pocsot es ne rinyalj
2019. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos 18 évesen nem itt hisztiznék....
2019. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
6-os ahogy mondtam, nem olyan vagyok mint a legtöbb korombeli, aki megfektet minden lányt valami hülye buliba :)
2019. aug. 26. 17:43
 8/35 anonim ***** válasza:
Nem, te nem hogy mindent, hanem egyet se fektettel meg. Neked kell valaki akit kisajatithatsz, csak a tied, o meg odaig van erted es balvanyoz. Ez kene mi? Ha lenne valami ertekes tulajdonsagod, vagy legalabb edzenel, jol oltozkodnel, intelligens, megerto, kedves es onzetlen lennel, akkor lenne baratnod.
2019. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy azt mondod legtöbb de semmilyen felmérést nem néztél hogy igaz is e az amit te gondolsz a legtöbb 20+ éves nőn nem ment végig a fél város de tényleg nem kéne ennyit rinyálni nem férfias 18 évesen semmivel se vagy elkésve légy kitartó aki keres az talál.
2019. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

8-as nem mint ha lenne közöd hozzá, de egy lánnyal voltam, aki azért szeretett aki vagyok, de a távolság miatt nem jött össze. és nem, nem vagyok büszke rá mivel már nem vagyunk együtt.


9-es, felmérés ide vagy oda, azt mondtam nem a külső számít, de viszont annyira mégis hogy ne legyen olyan magamutogató a lány. Sok srácnak az jön be, nekem viszont nem. Ha nem is a fél város, de valaki biztos, én pedig inkább szeretnék egy olyan lányt akinek még nem nagyon voltak barátai előttem, jó lenne ha nem a 4. lennék... Ez inkább olyan elvárás szerűség, mint hogy előitélet.

2019. aug. 26. 17:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!