Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 13cm hosszú pénisszel ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13cm hosszú pénisszel ki lehet elégíteni egy lányt? Lányok válaszát várom, és nem magukat nőnek kiadó komplexusos férfiakét! Köszönöm.

Figyelt kérdés

2019. aug. 28. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Fasziként mondom, nem lehet! Mikor tanulod már meg mi??!!
2019. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen, bár ez a partnertől is függ :)
2019. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy leszbikusnak farok nélkül megy ez ,akkor szerintem egy férfi is össze tudja hozni...
2019. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

pasiként írom, tudományos úton megközelítve, hogy minimum 7 centi kell (az a nagyon minimum), amivel még ki lehet elégíteni egy lányt (na jó, nem azt mondom, hogy átlag lányt, hanem az én páromat)


Ujjazásnál én éppen elérem még a G-pontot és környékét úgy, hogy a behajlított ujjaimat használom a G-ponthoz. Vékony, rövidebb újaim vannak és most mértem meg, olyan 8 centisek. Ezekkel éppen pont jó elérni, habár néha örülnék 1 extra centinek, mert így tövig be kell nyomnom. Szóval ugyanezt az izgalmi pontot el lehet érni egy 7-8 centis, megfelelő vastagságú, megfelelő görbületű pénisszel, de az a hátrány, hogy nagyon mozogni már nem lehet, tövig be kell nyomni és gondolom csak 1-2 pozíció érné ezt el, és ha nem megfelelő a makkod vége, akkor nem izgatod.

A lányok inkább azt szeretik és azt érzik jobban, ha a makk alja, a dudorodó rész izgatja a dolgokat, szóval hozzá lehet még adni olyan 3-4 centit, hogy elérje a makk alja a G-pontot.

Ha pedig nem azt akarod, hogy tövig be kelljen nyomni, hogy a megfelelő pont a megfelelő helyet izgassa, akkor még adjunk rá 3-4 centit és akkor már kellemes mozgással, oda-vissza, be és kihúzásnál is tudod izgatni a megfelelő pontot.


Ha ezt összeszámoljuk, matematikai alapon, csakis az én páromat nézve, egy 7-8 centis farok ki tudná valahogy őt elégíteni, 10-12 centis már elérné a megfelelő pontokat, amit ő a legjobban érez, és 13-16 centi pedig számára g-pontot nézve teljesen ideális. Annál nagyobb már inkább a kitöltő érzést tudja elérni, de a G-pont izgatásban nem nyújt semmi újat.


Itt már sokkal fontosabb, hogy milyen vastag a farok és milyen a formája.

Ha pl. jól felfele kunkorodik, akkor szuperül tudja ingerelni misszionárius pózban, ha lefele, akkor a kutya póz a király, ha pedig egyenesebb, akkor jók a begörbített pózok, ahol kicsit oldalasan van benne a farok (mondjuk állva mögötte)

2019. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
A centik számával senkit nem fogsz kielégíteni. Tudom, hogy közhely, de igaz, hogy nem ezen múlik. Ha ügyes vagy, farok nélkül is ki tudsz elégíteni egy lányt. Ha béna vagy, egy 20 centis sem fog megmenten.
2019. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Én is srác vagyok. (micsoda kolbászfesztivál van itt a válaszokban 😂)

Én csak annyit tudok mondani hogy nekem sikerül.

Meg kell dolgozni érte de ha ügyes voltál akkor nimcs gond.

2019. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Mivel hüvelyi orgazmus nem létezik, mindenképpen a csiklót kell izgatnod, vagy neked, vagy a partnerednek. Így aztán mindegy, mekkora a farkad.
2019. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Csak pénisszel nem. Ott a kezed és a nyelved. Legyél ügyes ha nincs minimum 15-16 cm a gatyádban.
2019. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

3-as a leszbik mű dildot használnak.

Bár férfira nem izgulnak és nem izgatja őket a férfi nemiszerv maga az érzés az jól esik nekik

2019. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%
Egy 10 éves kislánynak elég lesz
2019. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!