Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, egyéjszakásban is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egyéjszakásban is benne lennétek bdsm-ben, vagy azt csak szexkapcsolatban képzelitek el?

Figyelt kérdés

2019. aug. 28. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Kell egy erős bizalom ahoz h engedjem a partnernek. Egy éjszaka alatt meg 0 az esélye h megismerjem annyira h rá merjem bízni magam. 22/N
2019. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Bdsm-hez bizalom kell ,ismerni a másikat.

Ez nem működik úgy h valakit megismerek az éjszakába és egyből mehet a seggrepacsi durva szopatás stb.. Ez nem így megy

2019. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egészen addig úgy gondoltam, hogy igen, amíg meg nem tapasztaltam. Interneten ismertem meg, kb. 2 napot se beszéltünk, és már találkoztunk. A szexuális preferenciáinkon kívül nem sok mindent tudtunk egymásról. 2 ital után durr bele...nem volt durva bdsm, de életem egyik legrosszabb élménye volt. Egyáltalán nem tudtam élvezni, inkább kellemetlen volt az egész, mert éreztem, hogy egy idegen, és nem is tudtam rendesen felizgulni. Szóval ezek után azt mondom, hogy ehhez kell egy alap bizalom.
2019. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!