Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire figyeljek, ha elmegyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire figyeljek, ha elmegyek egy prostihoz? Egeszsegugyi dolgokra gondolok. Ha ovszert hasznalok, ugy biztonsagos?

Figyelt kérdés
Eldontottem, h elmegyek egy prostiihoz. Mar 33 vagyok, es meg mindig szuz. Azt mondtak nekem, hogy szex utan maskent fogok nezni a nokre. Most lenyegeben felek toluk. Volt mar kozosseg, ahol kiszurtak a tobbi csavok, h felek a noktol, es azon rohogtek, h tuti meg szuz vagyok. en ennel megalazobb dolgot el sem tudok kepzelni.Probalkozom lanyoknal, de mindig visszautasítanak. Es utana szorneny erzem magam.

2019. aug. 30. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Gumi nélkül nem is hagyják hogy megdugd őket. 30-on felüli szimpatikus lányt válassz sok jó értékeléssel, és legyél őszinte.
2019. aug. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Mindenképpen használj óvszert, 30 feletti tapasztalt nőt válassz, akinek jók az értékelései és legalább egy órára fizess be. Mond el, hogy szűz vagy, de ne az elején, csak ha már megállapodtatok az árról, ne hagyd hogy "szűzfelárral" le akarjon húzni (sőt ha ilyennel próbálkozik valamelyik akkor már eleve el sem menj hozzá).
2019. aug. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Ez nem fogja megszüntetni a félelmedet a nőktől, az utca embere nincs lefizetve, hogy úgy tegyen egy órára mintha vonzó lennél. Csak emberileg leszel valamivel kevesebb, meg hát pár bankjeggyel könnyebb.
2019. aug. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
3-as nagyon nem értek egyet veled. a kérdező nagyon ráfeszült a szüzességre,legjobb lesz ha odaadja olyannak aki -akár pénzért-de elveszi. Több 9nbizalma lesz azután de az még nem garancia a sikerre. meg kell tanulnia hogy a szex,a csajozás nem atomfizika,és bármilyen gyönyörű legyen is egy nő ,ugyanolyan büdöset szarik. hanyagold a plázacicákat,a nagyképű beképzelt tucatlányokat,keress értelmes pozitív gondolkodású lányt. nem kell neked Palvin Brbi,jó lesz a szomszédcsaj is. és ha egyszer elutasítanak,keress másiklányt.előbb-utóbb valaki úgyis elfárad,és beadja a derekát :D
2019. aug. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
csak annyi pénzt vigyél, amennyit megbeszéltetek, aranyékszereket, drága ruhákat, órákat ne vegyél fel, otthon írd ki, hová mentél és kihez, ha vmi lenne, tudják, hol keressenek, telefonodat ellenőrizd aktus után, hogy megvan-e, irataid, bankkártyád ne vidd el magaddal
2019. aug. 30. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Csak olyan csajt válassz akinél vannak jó értékelések, amelyiknél le vannak tiltva az értékelések azokat kerüld el nagy ívben!
2019. aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Mi előtt fizetsz kérdezd meg, hogy hány aktus van. Velem olyat csinált aki elvette, hogy kifizette a pénzt, ami a telefonba 17volt helyszínen már 19. Aztán hamar elmentem, és még +5 pénzt leakart rólam húzni, ha másodikat szeretnék, 1órára fizettem be, de 20percen belül már az ajtón kívül voltam....
2019. aug. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Aztán elmentem egy 40es nőhöz, ő nagyon rendes volt. 30felettiekhez menj, az értékelés sajnos nem minden. Használj gumit, ne csokolóz és ne nyald ki, meg azt se hagyd, hogy óvszer nélkül a szájába vegye. Ja aztán, ha normális kapcsolatod lesz kialakulóban, akkor a biztonság kedvéért menj el STD szűrésre.
2019. aug. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!