Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány aki már fantázi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki már fantáziált a bdsm-ről de még sosem próbálta?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért?

2019. aug. 30. 02:02
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen vannak ilyen nők, rengetegen. Két okot mondok: nem merték megtenni az első lépést (a többségük nem is fogja), a másik nem találtak még hozzá megfelelő partnert.
2019. aug. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Igen, én.

Mert még nem volt olyan férfi akivel egy lett volna az ízlésünk

2019. aug. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, hogy ez bdsm nek számít de szeretem a fájdalmat szex közben. 27N
2019. aug. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Igen

20/l

2019. aug. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Mióta ki jött a Szürke50 Trilógia és a film azóta szinte majdnem minden 2 lány fantáziál a BDSM-ről és kb Ugyan ennyi pasi hiszi magát Dominánsnak és a mozaik szót arra használják hogy így könnyen kapjanak puncit. Közben meg fingjuk nincs miről szól ez az egész.
2019. aug. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy kapcsolatban mind a két fél nyitott rá,akkor bizonyos elemeivel meg lehet fűszerezni a szexuális életet.Én azt hiszem,hogy mindenkinek jól esik a változatosság.
2019. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalat, hogy van. Leginkább mindenki, akár férfi, akár nő, a fantáziálásig jut el, utána nem nagyon mernek továbbmenni. Nekem a légzés/akasztós játékok a vágyaim, de fantáziáláson túl még senkit sem találtam, de beszélni róla is jó. Mindenkinek megvan a maga perverziója...
2019. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!