Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, kik szoktatok mélytork...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, kik szoktatok mélytorkozni (! ), van, hogy tényleg valóban élvezitek is, hogy tövig a szátokban van a farok, vagy inkább amolyan kényszerből teszitek, csak elviselitek valahogyan?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok, az első mélytorok óta így álltok hozzá, vagy időközben alakult át a hozzáállásotok?

2019. aug. 30. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sajnos nem jó érzés. Olyan öklendezhetnék jön rám mindig. Próbálom pedig, mert barátom ezt szereti. Majd egyszer talán sikerül hosszabb ideig is csinalnom. 21L
2019. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem esik jól de barátom élvezi és úgy fogom fel mint az edzésnél a fáradtságot hogy megéri.
2019. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Nekem kB 1 srácnál sikerült úgy igazán. :D

De azt viszont imádtam. Ahogy éreztem, hogy azt csinálok vele amit akarok. És hogy ő mennyire tőlem függ. És mennyire élvezi. De viszont szerintem sokban függ mérettől és formától is. Ha túl nagy akkor öklendezek és így nem is szoktam csinálni. Plusz gyakorlat kérdése is persze. Minél többször csinálod annál kevesebbszer lesz öklendezés inger. De a túl nagyot én nem vagyok hajlandó.

26/L

2019. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak elég nagy van 18 centi fölött képtelen vagyok rá ,be is hánynék szerintem .
2019. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az exem nagyon szertette amikor mélyen bevettem neki, persze nekem nem volt annyira jó érzés, de a kedvéért megtettem.

23n

2019. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A párom kedvéért teszem elsősorban. Eleinte sokat öklendeztem, de aztán bele jöttem. Mostanra már felizgat a gondolat, hogy meg tudom csinálni.
2019. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!