Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés egy női mellet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy női mellet megfogni?

Figyelt kérdés

Ezen kívül a lányok számára ez izgató?

Fura, hogy kérdezem, mert szexeltem már, de valahogy ez a rész kimaradt. Nem is értem hogyan, csak így alakult :)


2019. szept. 1. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Neked nem is fontos a mell akkor.
2019. szept. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pasiként nekem nagyon jó érzés!
2019. szept. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi extra, csak egy zsírcsomó, nem izgat különösebben, ha női mellet fogok.


30n

2019. szept. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak egy zsír csomó :D Ezen nevettem. Szerintem az én mellém hasonló lehet csak sokkal kisebb :D
2019. szept. 1. 00:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan mintha egy homok zsákot fognál vagy egy zacsit amiben viz van, vagy egy kisebb méretű gumilabdara is hasonlíthat esetenként.

Lányoknak nem olyan hű de jó, inkább erzelmi szempontból, tehát ha a fiún látszik hogy izgatja a mell ami előtte van. Úgy fogásra nem az az 'uristen de jo erzes' inkabb a nyalogatás, az még jobb. De nálam jobban erzelmi hatása van. Lehet csak én vagyok igy ezzel, ez csak aZ en velemenyem. :) Legközelebb meg ne hagyd ki :D

21/L

2019. szept. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pasi kent nagyon jó érzés! Fetisz
2019. szept. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én pasim állandóan a mellemet fogdossa, ami persze nekem is bejön! Egy kezébe nem fér el a mellem! :)
2019. szept. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
5-ös köszi a részletes választ, rendes tőled! Ment a zöld kéz. Az tenné fel a pontot az i-re ha meg is mutatnád milyen :D
2019. szept. 1. 06:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt kihagyhattad volna, most visszasűllyedtél a többi nyálcsorgató kisfiú közé.
2019. szept. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!