Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold szex, mint szerepjáték?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold szex, mint szerepjáték?

Figyelt kérdés

Lányok, milyen lenne szerintetek a következő:

két sráccal olyan erotikus szerepjátékban lennétek, amely egy cuckold helyzetet követ.

Azaz ti, egy a domináns, nagyfarkú srác, a másik srác szub, kisebb pénisszel, esetleg erényövben.

Úgy lenne cuckold szex, hogy mindenki élvezi, de nem élesben menne ugye, hanem csak szerepjátékként, megélni a helyzetet mindenféle megcsalás nélkül.



2019. szept. 1. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
És Te melyik srác vagy a történetben?
2019. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy a nők nem csak szerepjátékozni akarnak, hanem benne lennének, hogy hazahozd egy két haverod :D
2019. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kimondottan lányok véleményére lennék kíváncsi a kérdésben.
2019. szept. 1. 22:01
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem élesben menne hanem szerepjátékként?

A szerepjáték is élesben megy te eszes!

Amúgy benne lennék

2019. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem lennének kapcsolatban, azaz nem a klasszikus dolog lenne, hogy egy párhoz beszáll egy pasi.
2019. szept. 1. 22:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Én már ehhez nagyon fáradt vagyok
2019. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

csak a megértés végett: hogy a francba nem lenne ebből szex, amikor ott vagytok hárman és úgy tesztek, mintha szexelnétek, előjátékoztok, de megálltok a behatolás előtt?

Ezt te sem gondolod komolyan, hogy ha már odaáig eljutsz, hogy két pasi imitálja a cuckoldot, akkor nem lesz belőle szex... vagy ilyen lapos dumával akarod rávenni a csajt, hogy "nyugi, nem lesz szex, csak úgy kell tenned... ígérem"

2019. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. És ezeket az újonnan felbukkanó erényöv mániásokat is szobafogságra fognám.
2019. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem egy házaspárhoz szállna be egy "bika", hanem mondjuk három fiatal jönne össze és cuckold szexelne mindenféle következmény nélkül.
2019. szept. 3. 19:22
 10/11 anonim ***** válasza:

hát sztem sokkal izgalmasabb ha valódi. próbáltam már.


27/F

2019. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!