Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Általánosságban véve kábé 40...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Penelopequeen kérdése:

Általánosságban véve kábé 40 perc alatt tudok elélvezni amikor a párom nyal. Felmerült bennünk/bennem, vajon ez normális-e illetve mi lehet a probléma? Valaki 'küzd' hasonlóval esetleg? 20/L

Figyelt kérdés

2019. szept. 1. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Lokjetek bele egy menthost !
2019. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Ennyi,nincs ezzel baj.

Én bevállalnék egy 40 perces probléma megoldást. 😉F

2019. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Lehet nem a legjobb a technikája. Magamból indulok ki, de nekem ha magamnak csinálom is átlag 15-20 perc kell, míg ha a barátom csinálja kézzel/szajjal akkor sokkal több.

Mindenkinek megvan mit hogy szeret, kB 13-14 éves köröd óta probalgatod hogy mi az ami jól esik, stb, míg a pasid csak most fedezi ezt fel. Így türelemmel kell lenni felé, és minél inkább segíteni, hogy mi hogy jó.

2019. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi probléma, a lényeg hogy el tudsz jutni a csúcsra és hogy élvezed. Nincs olyan hogy etalon idő (mindenkinél teljesen más) az orgazmust nem időre mérik, hanem élvezeti "fokban".
2019. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen ezzel semmi baj :-) Ha végig élvezed ami történik, akkor minden happy.

Ha küzdelemnek vagy görcsölés-agyalással veszel benne részt, bár nem hiszem, akkor a pasiddal van a baj.


De amúgy sem lóverseny, hidd el. Pl én sosem orgazmusdarabszámra, vagy minél hamarabb elélvezés miatt szeretkeztem, csak hagytam mindent úgy ahogy jólesik és kész. Az hogy 10 perc után, vagy egy óra után élveztem el, nem mindegy ? Az addig átél kéjes izgalom és élvezkedés úgyis a legjobb érzés.

2019. szept. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem rossz, barátnőm is hasonló idő alatt tud, de imádom csinálni, úgyhogy ez nem okoz problémát
2019. szept. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szerintem akkor a technikán és a minőségen kellene változtatni. Az ember képes tanulni és változni, szóval nincs olyan, hogy a 40 perc standard, azon lehet javítani, olyan drasztikusan is, hogy akár 2 percre is letornázd.

Szerintem (mivel aktív használói vagyunk párommal), egy megfelelő vibrátorral, pár hét alatt tizedére lecsökkentenétek ezt az időt és a tested olyan hamar hozzá szokna a gyors orgazmushoz, hogy 40 perc alatt már négy orgazmust is képes leszel átélni

2019. szept. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogyha a barátod szereti csinálni és nem unja meg már negyed óra után ,nem fárad el a nyelve stb és te is végig élvezed a dolgot akkor mégis miért lenne probléma? :) Nekem kb 10 perc kell általában de ha valaki nagyon ügyes akkor 5 perc alatt el tud intézni nyelvvel és ujjal ,viszont azt se bánnám ha 40 percig meglenne az a bizsergető mindjárt elmegyek érzés előtte :D
2019. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Utolsonak :

En szoktam ezt jatszani, a az orgazmus alatt ehy hajszallal "lebegtetem" a lanyt jo sokaig :-).

Mocskos "onzooo" modon ilyenkor elvezem ezt a kis "kinzasat" :-). Aztan amikor en akarom, akkor robbanhat.

Orult jo jatek, foleg azert, mert ez igy nem teljesitmenyszex :-)

2019. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó .hmm ez izgi lehet ,ez a kis gonoszkodás :D bár azért minden alkalommal nem szeretném eljátszani :P
2019. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!