Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám leküzdeni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leküzdeni a félelmem ismerkedés terén? Sosem lesz kapcsolatom? 20\L

Figyelt kérdés
20 éves vagyok es még sosem csókolóztam, nem ölelt meg egy fiú sem, nem jártam senkivel es sorolhatnám. Volt hogy ismerkedtem fiukkal igy online, irogattunk , volt akivel már telón is beszeltünk , de mikor a talalkozásrol volt szó en mindig beilyedtem és nem akartam találkozni, pedig tényleg hogy jófej srácok voltak es tetszettek is . Van egy srác akivek már fél éve beszélünk fb-on, nagyon tetszik , akart talalkozni és sokszor visszautasitottam, s mostanában már nem ír, azért mert ilyen vagyok. Egyszerüen rettegek attol hogy vajon mit fognak rólam gondolni, hogy nem fogok nekik tetszeni, csúnyának fognak tartani stb. Attol felek hogy ezek miatt kifutok az időből , es majd megbánom hogy fiatal koromban nem ismerkedtem , ami valószinü. Hogyan tudnék ezen tullépni, es végre megtenni azt a bizonyos lépést, hogy találkozzak is valakivel? Valami jó tanács? ( a privát üziket nem kérem!)
2019. szept. 2. 11:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Videó chat, ha már úgy is Messengeren beszélgettek. Akinek így tetszel annak élőben is ugyan úgy fogsz.
2019. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%

A te sorsod az hogy ilyen maradsz!

20 éves korára az embernek kialakul egy szemèlyisége, nem igen fog már változni.

Beszélgettem hasonló csajjal mint te, 1 évig akart ismerkedni dugás céljából, hogy ő bízni tudjon, mondtam neki hogy 4-5 hónap oké, de 1 év? Koptattam is le nagyon gyorsan.

2019. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
Egy csúnya lány kérdezte egyszer tőlem szex közben, lihegve: -Ugye azért bennem is van valami csodálatos? Mondtam neki: - Igen, de nemsokára kihúzom belőled.
2019. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Sehogy. Egy jó adag nem akarás is van benned...
2019. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
jaj de hülye vagy :D na figyelj! a kapcsolat olyan mint a tandembiciklizés,először félsz hogy pofára esel,sőt lesz is olyan,de amikor már megy olyan természetes lesz hogy le se akarsz állni. néha akad majd egy-két huppanó menet közben de ez vele jár. fiatal lányként elrohan melletted az élet mert ilyen f aszságokon rágódsz. pedig csak annyi kell,hogy igent mondj. akár arra a srácra is az fb-n.lehet hogy nem lesz különösebben semmi extra belőle,de legalább elindult a játék. megyünk és néha elesünk,de ettől még felállunk.mert ezt teszi a szerelem. menj ,hajtsd,pld menj el egy plázába,vagy csak ki az utcára és mosolyogj rá valakire! lepd meg,legyél valakinek a piszkos fantáziája.szóval merj igent mondani ,féljenek mások! ez a mottóm...szóval elég a félelmekből ami megöli a lelket,és hagyd hogy megtörténjenek a dolgok veled! csak úgy...
2019. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Találkozz olyan pasival csak barátilag, akivel biztos nem lenne köztetek semmi. Bemelegítésnek jó lenne. Ő elmondaná, hogy mit gondol rólad, és nincs tétje sem.
2019. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Csak bátran ha már van kiszemelt partner, csak hagyd hogy megtörténjenek a dolgok. Gondolom kép csere már volt és ha utánna is találkozni akar veled a srác akkor biztos hogy tetszel neki. Élőben még jobban bejössz majd neki!
2019. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem a lépés bonyolult, amit tenned kell, hanem az elhatározást nehéz meghozni.

Képzeld el, hogy egy szakadék szélén állsz. Lenézel és félelmetes mélység tátong előtted. Egyetlen rövid lépést kell tenned előre csupán, mégis borzongsz tőle. Ilyen a helyzeted.


Ahhoz, hogy megtedd nem kellenek trükkös tanácsok, nem kellenek borzasztó bölcsességek. Egyetlen dologra van csak szükséged, a bátorságodra. Nézz magadba, nézz bele a tükörbe mélyen, láss bele annak a szemébe aki ott nézz rád és tedd fel a kérdést. Mindig ilyen lúzer akarok maradni? Örökké a félelmeimnek és nem a vágyaimnak akarok élni? Te idióta ott a tükörben, mivan ha nem tetszel nekik? Akkor bas@$#a meg ő is és mindenki más is.

Mit gondolsz ki vagyok én, hogy félnék? Ha félek is, a hajánál fogva viszem ki a félelmet, ha kell, de elegem volt.


Nézz le, dőlj előre és engedd el magad.

Nem hazudok neked, lehet hogy kemény kőre esel, de lehet, hogy a víznél is lágyabb közeg fog fogadni és kellemesen belesüppessz majd, ahogy megérkezel. Te viszont most csak zuhanj becsukott szemmel az ismeretlenbe...

Mert ezzel a lépéssél már megtetted a legfontosabbat és elindultál az úton, míg amíg ott fent állsz csak egyhelyben toporogsz.

2019. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Fussunk össze, s megbeszéljük.

Nem járnék veled, mert házas vagyok.

Írj!

2019. szept. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolóknak igaza van. Rá kell venned magad egy találkozásra. Méghozzá azzal a tudattal, hogy nem lesz semmi belőle, nem kell kapcsolatnak következnie belőle. Randizgass, adj egyre többet és többet magadból, neked is jó érzés lesz.
2019. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!