Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők /Lányok Ki próbálta már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonita2019 kérdése:

Nők /Lányok Ki próbálta már többesben 2 fiú 1 lány felállást? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szex, Többes, Orgazmus, 2 fiú 1 lány.

2019. szept. 2. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Próbáltam. Hangulat kell hozzá...
2019. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem vonz
2019. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Próbáltam már. Valóban hangulat kell hozzá, de lehet kellemes.25N
2019. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

A párommal rendszeresen bevesszük az egyik barátját, aki most már közös barátunk. :)


Tavaly nyáron sütögettünk, a fiúk iszogattak én meg rákérdeztem a párom barátjánál, hogyhogy nincs barátnője? Kicsit félreértette és azt gondolta ez ilyen célzás, és mondta, hogy hú azt hitte ez ilyen haveri sütögetés, nem gondolta, hogy gruppen party lesz belőle, aztán egyből ledobta magáról az inget, nagyon vicces volt, de a pasim azt hitte, hogy én hármasban akarom és megörültem ennek, közben csak a bolond barátján nevettem.

Másnap a pasim felhozta, hogy mit szólnék hozzá ha bevennénk a srácot harmadiknak, látta mennyire bejött nekem. Gondolkodtam rajta sokat, végül igent mondtam azzal a feltétellel, hogy ők nem csinálnak egymásnak semmit :D

Újra áthívtuk a barátját hétvégére, mondani sem kellett újra feljött a téma.. én meg elkezdtem vele kacérkodni, vette a lapot, csókolóztunk, mindketten simogattak, nagyon felizgultam, persze ideges voltam kicsit, de azért kíváncsi is, aztán benyúltam a fiú nadrágjába és hú! Akkorát még sose láttam élőben. Leginkább orálisan szoktam kielégíteni vagy kiverem neki, nem engedem, hogy betegye a mérete miatt. A páromat felizgatja, hogy előtte mást is kielégítek és nekem is jó érzés egyszerre két pasival. Egyszer később lehet kipróbáljuk mással is, de egyelőre havonta egyszer összejön egy ilyen hármas:)

2019. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!