Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti is vagytok úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is vagytok úgy, hogy akár 2 perc alatt elél eztek, de a párotok csak nyomja tovább?

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
nem 2 perc alatt élvezek el de utána ugyanúgy csinálja tovább
2019. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen, és akkor újra és újra elmegyek. Ő meg csak néz nagyokat, hogy ezt hogy csinálom, és neki miért nem megy :D
2019. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen és olyankor a párom rásegit kicsit majd folytatjuk és ilyenkor van, hogy még többször elmegyek.
2019. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
2 perc alatt még nem sikerült. De miután elélvezek már nem esik jól az aktus szóval ne nyomjon engem tovább majd kielégítem máshogy kéz,száj,kebelszex,popsi
2019. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én még soha nem élveztem el szex közben ezért bármeddig nyomhat tovább
2019. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem 2 perc de utánna még folytatja , ugyan ritka de van hogy tobbszor is elélvezek ilyenkor
2019. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam tovább nyomni a csajomat és akkor pár perc múlva újra elkezdi élvezni sokkal jobban. Csak én meg már nem annyira, mert addigra kitágul :D
2019. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!