Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normálisnak számít ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisnak számít ha egy nő be tud fogadni egy 17cm hosszú férfi nemiszervet?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat várok.


Nem kérek privátot!



2019. szept. 3. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Be tudja. Csak nincs felizgatva. Nekem pont ekkora, pár mm-el több, de az mindegy.
2019. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Ez még majdnem mikropénisz. Ekkorát bármelyik lány be tud fogadni.
2019. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha felvagyok izgulva betudom fogadni ezt a meretet is
2019. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy be tudja. De most komolyan, milyen kérés ez? Mi az értelme, mi a célja? Az igenek-nemek aránya dönti el, hogy mi az igazság?


F, 38

2019. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
18 at és kapaszkodj meg ,20at is be tud :)
2019. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

Felizgulva, átlagosan ez a méret az, ami éppen eléri a méhszájat.

Persze van nő akinél ez 12, másnál 19 centi. :) Izgalmi állapoton kívül szinte mindenkinek nagyon fájdalmas volna.

2019. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az 'izgalmi állapotban' lemaradt.


Mikro????? :O Inkább nagynak számít...


Azért tettem fel a kérdést mert zavar ez a tény,hogy erre képes voltam. :/ Betegesnek érzem magam emiatt.


Egy ismerősömmel kérdezett erről, ő pedig azt mondta ha nő lenne ettől már visítana:(

2019. szept. 3. 14:51
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem határeset. Bár az enyém hosszabb, de ha nagyon kitágul a csaj, akkor is csak kb. a 20%-ának megy be tövig. Illetve úgy vettem észre, hogy talán többeknek is befért, de amikor eléri a méhszájat, az nekem más, jó érzés (főleg kutyában lehet tövig berakni) viszont a lányok nagy része nem szereti mert érzékeny vagy és fáj már ott, így sokszor inkább ki van húzva picit. Ha nagyon bevadulunk, általában közvetlenül mielőtt a lány elélvezne, akkor sokkal jobban szereti ha tövig berakom, de utána megint érzékeny. Szóval ez nem egy állandó állapot, hogy mindig befér tövig viszont majdnem. Mivel tudom, hogy az enyém mekkora és ahhoz képest a 17 mennyivel kisebb, így szerintem a 15-16 még okés, a 17cm már határeset de nagy izgalom esetén tutira befér :)
2019. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? 12-13?
2019. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
21 éves lány vagyok
2019. szept. 3. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!