Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen kevés az a fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kevés az a fiatal csaj aki csinos, nőies öltözéket választ magának?

Figyelt kérdés

Nézegettem ma a lányokat akik középsulisok, egyetemisták. És szinte az összesen nadrág, póló/pulcsi kombó volt. Semmi nőiesség.. semmi szexisség.

Alig néhány lány volt aki ruhában, szoknyában, harisnyával és magassarkúban lett volna.

Nem hinném, hogy ennyire kényelmetlen viselet volna a ruha/szoknya, harisnya.. még a magassarkút megértem. De ez a nadrágos dolog.. Semmi szexi nincs így ebben.

Miért nem mernek nőiesen öltözni a nők? Sokkal szexibb volna! Szerintem ők is több bókot kapnának, a férfiak is előbb észrevennék őket, nem csak a pimasz kis éretlen kölykök szórakoznának velük..


Azért is rossz nekem ezt látni, mert a szexuális vonzalmat bennem a nőies nő ébreszti fel, nem pedig ez az uniszex öltözködés. És beszélgetve az ismerőseimmel, szinte kivétel nélkül mindannyian így vagyunk és hiányoljuk is a valódi nőiesen viselkedő, öltözködő nőket. Azt viszont nem tudjuk mi az oka ezeknek a dolgoknak, miért öltözködtök így lányok?



2019. szept. 3. 15:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A kérdés főleg a fiatalabbakhoz szól, az idősebb 35 feletti korosztályban szerencsére több kifinomultabb nőt látni.
2019. szept. 3. 15:23
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Választ nem tudom. De pl én meg egy barátnőm mindig szoknya/ruha meg ha olyan az idő harisnya.
2019. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a céljuk, hogy neked tetszenek...
2019. szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Had döntsem el azért hogy milyen a stílusom, mit szeretnék viselni. :D Nem minden a férfiak körül forog.
2019. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. azért nem, mert nem vagyok kibékülve a lábaimmal. Nejlonharisnyában merem csak megmutatni, de arra az idő alkalmatlan nyáron és télen. Tavasz nincs. Ősszel hordhatnék esetleg, de mivel bringával járok munkába, nem igazán tudok szoknyát hordani, magassarkút meg a biciklizés miatt pláne nem. Ezért csak rendezvényeken, különleges alkalmakkor van rajtam szoknya, magassarkú és harisnya.
2019. szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Frusztráció az egekben.. :)

Arra azért válaszolhatnátok, hogy miért nem tetszik nektek az adott stílus, kényelmetlen, nincs hozzá önbizalmatok, stb?!

2019. szept. 3. 16:23
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

"Frusztráció az egekben.. :)"


Minden bántó szándék nélkül írom, hogy ha Neked az eddigi válaszok bármelyikére ráillik a "frusztráció" szó, akkor úgy tűnik, hogy nem vagy tisztában a pontos jelentésével.

2019. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nyilván a nadrágot részesítik előnyben.
2019. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Idegesít a szoknya, mindig figyelni kell rá, hogy szépen üljek, lehajolni úgy, hogy semmi ne legyen kint, szinte lehetetlen. A harisnya csúszkál, de ha erősen meghúzom azonnal elszakad. Pisiléskor alig lehet lerángatni, főleg nyáron, amikor izzadunk. Már nem tanulok, de azért még emlékszem rá, hogy milyen egy napot a meleg teremben végig ülni. A mélyen dekoltált felsők szintén kényelmetlenek. Lehajolok, rögtön belátni Nagykátáig. Szóval, nem éri meg. "Bókokat" meg csak azoktól kapunk, akiktől nagyon nem akarunk.
2019. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kényelemesebb nem kell minden mozdulatnál figyelni az utcai bókok meg zavaróak mintsem kellemesek és szerintem nem vagyok egyedül ha azt mondom barátok rokonok meg a párodtól esik jól a bók nem idegenektől az utcán.
2019. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!