Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érjem el nála, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el nála, hogy határozottabb legyen és merjen próbálkozni?

Figyelt kérdés
Egy kínai külföldi fiúval beszélgetek lassan egy éve kisebb megszakítással. Mióta újra írtam neki, sokkal másabb (jobb) a kapcsolatunk. Fog is jönni Magyarországra. (sokat utazik) néha néha ír olyan dolgokat, hogy eléggé az jön le, hogy tetszem neki. De utána ha én próbálnék rá úgy reagálni, hogy abból flört lesz, akkor utána abbamarad ez a dolog. Mindig csak egy bizonyos szintig jutunk el. Szeretném, ha inkább ő lenne itt a rámenős és nem én. Tudom, hogy az Ázsiai fiúk másabbak, de ha tetszik egy fiúnak egy lány, akkor csak ők is minnél többet akarnak. Egyébként angolul beszélünk, bár ez nem mérvadó a kérdésben. Ha valaki tudna adni tippet, azt megköszönném.

2019. szept. 3. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
mindem jol mukodo parkapcsolat a masik megvaltoztatasaval indul! (ironia)
2019. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha tudnád értelmezni amit írtam, akkor tudnád, hogy nem megváltoztatni akarom őt.

Nem irónia :)

2019. szept. 3. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha telefonáltok vagy írogattok egymásnak, akkor a végén mondd neki, hogy jó volt vele elbeszélgetni, személyes talinál, meg “nagyon jól éreztem magam veled”. Ennyi!
2019. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerd meg a kínai kultúrát, a viselkedésüket, gondolkodásmódjukat, vallásokat és érteni fogod. Más kultúrákat, gondolkodásmódokat megismerni amúgy is hasznos :)

Kicsit másképpen reagálnak le dolgokat nem biztos, hogy tetszésnyilvánítás ami annak tűnik s nem biztos, hogy visszautasítás amit annak látsz.

Egyébként miért egy x ezer km távolságban lévő fiúval akarsz randizni? :o Itthon is vannak bőven helyes srácok.

2019. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyi a probléma, hogy nekik idegen, hogy a fiú kezdeményez. Legtöbb ázsiai kultúrában a nőre hárul ez, aminek egyébként vannak előnyei, de mi meg pont ehhez nem vagyunk szokva és idegen, hogy most nekünk kéne elkezdeni, nem csakhogy jeleket adni, az kevés, hanem szinte már udvarolni.
2019. szept. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!