Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igazat mondhat a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazat mondhat a barátnőm, vagy csak vetít?

Figyelt kérdés

Elmeséltem a barátnőmnek, hogy a párommal kipróbáltuk a popsiszexet és a részemről nem volt valami hú de nagy élmény.

Szerinte elsőre ez teljesen normális, viszont ha nem volt kifejezetten rossz érzés, akkor ne adjam fel, mert ez is hasonló mint a normál szex. Szerinte idővel megtanulom teljesen ellazítani magam és én is élvezni fogom. Jóval tapasztaltabb és bátrabb a szexben mint én, általában minden bejön amit mond, ebben sem kételkedem, de mégis picit hihetetlen, főleg mert azt is mondta, hogy intenzívebb orgazmusa szokott lenni amikor popsiba csinálják.

Ráadás a pasija is teljesen odáig van az anális szexért, így tulajdonképpen kettőt üt egy csapásra:)


A női válaszolóktól azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek tényleg lehet így orgazmusa? És valóban intenzívebb lehet ha a fiú a popsit dugja közben ő pedig a csiklóját izgatja? Én ezt nem igazán tudom elhinni..


A férfiaktól főleg arra lennék kíváncsi, hogy fontosnak tartjátok-e ha a barátnőtök nem csak engedi, hanem szereti is a popószexet? Esetleg akik gyakrabban csinálják, azoktól kérdezem, hogy a barátnőtöknek szokott orgazmusa lenni így?



2019. szept. 4. 10:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak popodugastol nem elvárás hogy elelvezzen a csaj, de csikloizgatás mellett igen.

F

2019. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

A barátnőd igazat mondott, egyre jobb lesz!

Saját példánkon tudom a feleségemmel, mikor felhoztam neki hogy kipróbálhatnánk, rávágta hogy nem- soha!

Aztán egyszer nyalás közben odatettem az ujjam és utánna azt mondta - nem is rosz!

Egyre többször odatévedt az ujjam és egyre jobban élvezte -rájött hogy ez egyáltalán nem rosz! 😊

Aztán megpróbáltuk rendesen a f.rkammal is- azt mondta hogy sokkal rosszabbra számított meglepően jó volt!

Tovább gyakorolgattunk és egyre jobb lett!

Most ott tartunk hogy kéri! 😉

Egyszer azt mondta hogy soha nem gondolta volna hogy ő ezt szeretni fogja!

Orgazmusról pedig annyit hogy csikló izgatással kombinálva megy! Nagyon intenzív erős orgazmusa van!

Régen találkoztam olyan nővel aki szintén kérte hogy popsiba is, mert nagyon erős orgazmust okoz! Ő neki nem kellett plusz csikló izgatás, viszont kellett hozzá elötte több csikló és hüvelyi orgazmus. Szólt mikor elég a hüvelyi orgazmus és mehet a popsi, csak magába- elképesztő orgazmusa volt tőle, az volt a lezárás! 😁

Ja és még valami nagyon fontos!!!

Gumi!!!

Ha nem akartok egy nehezen gyógyuló fertőzést elkapni!!!

F/40

2019. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Nincsenek semmilyen elvárásaim. Ha a nő csak eltűri akkor nincs kedvem hozzá. De ha lázba hozza már a gondolat is akkor én is élvezem.

A jelenlegi párom először velem csinálta, amikor félig bedugtam pár másodperc alatt hatalmas orgazmusa lett, teljes KO.

Mostmár kell hozzá a csikló izgatása, vagy közben egy vibri a punciba, de óriási élmény neki.

Persze ez 3 év alatt alakult ki. Totális bizalom kell hozzá és a pasinak a nő minden rezdülését éreznie kell, mert ha nem figyel a nőre akkor nagyon el lehet rontani.

2019. szept. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Igen el lehet élvezni
2019. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Hogy fontos e? Én úgy nem akarnék anált ha neki nem jár élvezettel csak miattam tenné. Az más ha még sose próbálta akkor egy kis felfedezés gyanánt izgatni popó tájékon hogy kiderüljön tetszik e neki vagy nem de ha tudja hogy nem jön be akkor a saját élveztem miatt nem eröltetném rá nem is izgatna úgy ha ő nem élvezi.
2019. szept. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Az exemet többször vittem el análisan magammal illetve eszközzel is. A jelenlegi párommal még nem volt behatolás sem, mert nem nagyon van rá igény. Szóval kinek mi.
2019. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Persze, az lenne a tuti, ha élvezné is.

Egyik partneremnek (csaj, természetesen :)) rendszeresen volt tőle orgazmusa.

30f

2019. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
vannak nők, akik ezt szeretik és van orgazmusuk. Azt nem tudom megmondani, hogy ő csak szépített a tényen, hogy análozni szokott és még magának is megpróbálja bemesélni a "jobb szexet", vagy tényleg így látja
2019. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 orton ***** válasza:
52%

Arctalan netes embereknek hisze a bárátnőddel szemben? :D Nagy a bizalom :D


Amúgy lehet orgazmus csak popsidugástól és intenzívebb is.

2019. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%

Istenem, hogy miket olvasok itt :-) már bocs :

- Nem elvárás ez vagy az

- van rá igény, nincs rá igény

Nálatok akik ezeket irjátok tényleg igy zajlik a szeretkezés ? Hogy elvárásokat produkáltok és teljesitetek ? Ha van rá igny megteszek neki ezt vagy azt ?

Hát akkor az iiime az én véleményem :

Mindig egymás felfedezése és rávezetése kéne hogy fontos legyen. És többek között az anál is. Vagyis a pasi dolga, hogy szeretkezés közben rávezesse a bnőjét, hogy lámlám ez is tud élvezetes lenni.

De nem úgy hogy két hamburgerfalat között megbeszéljük, hogy :

jó lenne ha engednéd, stb stb :-)

Ez igy annyira szánalmas.

Én kb minden lánynak eddig elnyaltam a popsiját is és finoman, max 1 cm-re ujjaztam a popsijában és bizony statisztika szerint 20-ből 19 élvezte. Csak nem mindegy milyen a felvezetés előtte (nem szavakkal).

2019. szept. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!