Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a visszahúzódóbb, csendesebb srácok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem jön be egy jó csajnak sem.
2019. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek, csak ha kettesben vagyunk lehessen vele beszélgetni, nevetni
2019. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem
2019. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem életképtelen, nyomulós és needy, csak simán csendesebb habitusa van, akkor bejön, sőt az jön be.
2019. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha ez nem azt jelenti hogy úgy kell kierőszakolnom belőle két szónál hosszabb mondatokat és nem nekem kell mindent csinálnom (mintha csak én akarnék találkozni pl) akkor nekem még jobban is mint a "menők". De ha bizonyos idő után is nagyon zárkózott az zavar, eleinte én is az vagyok de beszélgetés közben feloldódok, egy óra múlva mintha kicseréltek volna. 18/L
2019. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kinek a pap, kinek a papné. Egy visszahúzódóbb, csendesebb srácnak is lehet barátnője, feltéve, hogy volt elég bátorsága anno, hogy rámosolyogjon, megszólítsa, beszélgessen vele, tegyen a kapcsolatért és nem azt várta, hogy a nő csináljon mindent, ráncigálja be az ágyába.
2019. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert én is ilyen vagyok csak lányba
2019. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!