Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Honnan tudható, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Honnan tudható, hogy egy lányt milyen gyorsan lehet ágyba vinni?

Figyelt kérdés
Tudható = tudjátok, csak nem engedte beírni...

2019. szept. 5. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Butácska, műnő, ribizlis...stb
2019. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érezhető abból hogy hogyan viselkedik körülötted, meg ha kapcsolat akkor egy beszélgetés aranyat ér. Mostanában dumáltam egy sráccal, elvileg kapcsolatban gondolkodott és felhozta a szex témát, aztán mikor mondtam hogy nekem ahhoz sok bizalom kell stb el is váltak útjaink - de legalább korrekt volt :D. Szóval kérdezz rá szerintem óvatosan (pl. Ne úgy hogy "mikor dugunk már") ha beszéltek elég ideje, ha meg csak alkalmi kéne és utána nem látod akkor próbálkozz be, ott úgyis kb "mindegy". Van mindenhol kapható csaj.
2019. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahonnan a nem gyorsan ágyba vihető nőkről. Megkérdezed tőle (mármint próbálkozol nála és meglátod sikerül-e).

Attól hogy vannak szexuálisan nyitottan gondolkodó nők és nem várnak 5 randiig az ágyba bújással attól még ők sem mindig és pláne nem mindenkivel.

2019. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából én a lány vagyok, és csak érdekel, hogy honnan tudjátok, hogy mikor van itt az ideje, meg kinél érdemes próbálkozni, ha pl. alkalmit akartok.
2019. szept. 5. 21:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Pl ha beprobalkozok vagy fel hozom a témát onned lehet tudni a legjobban... de pl vannak ezek az olcsó könnyű nők gondolom nem kell őket le irni... fel lehet őket ismerni...
2019. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Onnan hogy mennyire rámenős a nő. Ha akar valamit, akkor kezdeményez.
2019. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedése, személyisége sok mindent elárul
2019. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Általában a két véglet a legkönnyebben ágybavihetö: a szüzies aranyos, akinek elhúzol egy madzagot az orra elött és arra megy, meg a ringyó münök.
2019. szept. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
legfőképp a haverjaidtól:)
2019. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!