Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy orgazmusom volt akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy orgazmusom volt akkor lesz tobb is?

Figyelt kérdés

24eves vagyok es most volt az első.

Sosem sikerult eddig, mostanáig.

Most mar talan gyakrabban lesz vagy továbbra is olyan nehez lesz mint eddig?


2019. szept. 5. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem lesz több
2019. szept. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy csínalod mint most amikor sikerült akkor lesz több is. Saját magadnak vagy szexeltél vkivel?
2019. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 21éves koromban volt elsőnek hüvelyi orgazmusom de az sem szex közben. Azt hittem más lesz de sajnos nem. Utána kb 3 évvel átéltem egy másik hüvelyi orgazmust szex közben de azóta se volt mégegyszer benne részem. Szerencsére csiklónál könnyen elélvezek. 29N
2019. szept. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet igen, csak meg kell találni azt a pontot.

L

2019. szept. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg a maszturbálás segíthetne megtanulni, hogy mi a jó neked, mit szeretsz, mi izgat ténylegesen (s nem csak gondolatban).

S akkor a pasikat is tudnád irányítani ha nem úgy csinál valamit. Igen, ez lenne a masztrubálás feladata.

Az semmiképp nem jó, hogy a srácoktól várod, hogy majd megtalálják mitől robban az orgazmusod.

42f

2019. szept. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42f egyetértek. Némelyik lány azt gondolja hogy neki csak feküdnie kell és majd a srác rendezi. Hát ez nem így van.
2019. szept. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!