Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » FIúk! Miért nézitek le azokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIúk! Miért nézitek le azokat a lányokat, akik igenis beismerik, hogy számít a méret?

Figyelt kérdés
látom, hogy tele van az oldal erre vonatkozó kérdésekkel, de akárhányszor leírom, őszintén, hogy nekem igenis számít, lepontoznak. Nem értem mire jó ez?

2019. szept. 7. 17:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Személy szerint nem nézem le. Nem jövök össze olyannal akinek ez fontos, nekem se számít a mellméret stb. De ennyi, semleges akinek számít
2019. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Lenézni? Ugyan kérlek.
2019. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le, mindenkinek a saját dolga, hogy mi számít neki.
2019. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
65%
Én nem nézek le senki a véleménye miatt.A kis farkúak így állnak bosszút.
2019. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Azért szerintem nem mindegy, hogy valaki ez alapján választ párt, vagy csak elismeri, hogy ez is egy fontos dolog.
2019. szept. 7. 17:36
 6/31 anonim ***** válasza:
Én azért ezen a ponton megkérdezem, hogy neked mi a MINIMUM méret? :D
2019. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Mert kisebbségi komplexusuk van és többségük még soha nem szexelt, csak ül otthon és siránkozik, hogy a kis farka miatt nem jön össze semmi az életében.


Én a 200 centimmel és a 18-as farkammal egy lányt se ítélek el emiatt, mivel akikkel eddig ez szóba került, ők mind azt mondták, a nagyobbat jobb magukban érezni, persze egy bizonyos határig.

2019. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Illetve szerintem ez nem ugyanaz mint a mellméret. Ennek valójában a szex érzetében van jelentősége, a mellméret esztétikai dolog
2019. szept. 7. 17:37
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézem le, abban az esetben, ha mindezek mellett tényleg vannak belső értékei is. Csak rossz a sztereotípia, tudod ha egy lány ezt felvállalja, akkor az átlag pasinak az a kép jön le, hogy az a csaj csak a külső adottságokra megy. Sajnos sok esetben van benne valami. Mint ahogy abban is, hogy ha egy pasi csak az alapján dönt valaki mellett, hogy mekkora egy nőnek a feneke/melle. Ez pont olyan, mint amikor egy nő természetileg szép, és még rátesz azzal is, hogy sokat sminkel plusz kicsit lazábban öltözködik. Akkor az egyből k**vának van titulálva. Holott biztosan van pár kivétel, aki a megjelenése ellenére belül nagyon kedves, és komoly. Csak ilyen esetekkel találkozni ritkán. Remélem érted a következtetéseimet.
2019. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
köszi utolsó :) én is erre gondolok, hogy nyilván nem ez a fő szempont, másodlagos kérdés, de ne csináljunk úgy mintha nem lenne érezhető különbség
2019. szept. 7. 17:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!