Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismertek olyan nőt, aki szép,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan nőt, aki szép, mégse volt még soha senkivel semmilyen szerelmi/szexuális kapcsolata?

Figyelt kérdés
És ha igen, azt tudjátok, miért nem? Büszkeségből, vagy mert karrierista, esetleg aszex, vagy más?

2019. szept. 8. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. De, nem tudom az okát.
2019. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen ismerek,tényleg csinos ,de fiúval még nem láttam ,és szórakozóhelyen sem.23-24 éves lehet.Fogalmam sincs ,hogy miért,nem tartom valószínűnek,hogy a lányokat szereti,mert azokkal sem láttam még.
2019. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Túlzás, hogy ismerem, de igen tudok olyanról, akinek még nem volt kapcsolata/szexuális élménye. Tudtommal hetero és nekem az jön/jött le, hogy vágyik rá csak nem tudja mit, hogyan csináljon. Etéren esetlen, egyébként szép, aranyos, jó szívű lánynak tűnik. De tényleg nem ismerem túlzottan, lehet teljesen más az oka, csak nem tudok róla.
2019. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Haverom élettársa szőke és gyönyörű,amikor összejöttek 35 éves volt és szűz...Kis faluban lakik nem járt sehova.
2019. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerek, de már volt élményük, mert én voltam nekik az első.
2019. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!