Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a leghatékonyabb módja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a leghatékonyabb módja?

Figyelt kérdés

..annak, hogy szexpartnert szerezzen magának egy férfi?


Van már tapasztalatom, de bőven lenne hova fejlődnöm a kapcsolatteremtésben. Ha már eljutok addig, hogy személyes találka vagy képcsere legyen, nem szokott gond lenni. De az odáig vezető út iszonyú hosszú... emellett baromi nagy a verseny (mármint online).


Mindenhol rengeteg a férfi, ami ahhoz vezet, hogy a nők megunják a tömeges megkereséseket. Másrészt a bunkó stílus rontja az esélyét azoknak , akik amúgy normálisak lennének. Mi a kulcs?

Az biztosan nem elég, hogy valaki jól néz ki... kevésbé jól kinéző srácokat / férfiakat is ismerek, akik nagyon sikeresek ezen a téren. Nyilván fontos az önbizalom, de ritka hogy valaki minden előzetes ismeretség nélkül annyira megnyerő tudjon lenni. Tényleg inkább az első kapcsolatteremtés nehéz (nekem), ha már elindul egy beszélgetés, akkor szerintem egyszerűbb. De valahogy úgy érzem, hogy van hatékonyabb módszer is az alkalmi kapcsolatokhoz.


2019. szept. 8. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam,detto
2019. szept. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a soviniszta válaszokat megelőzve, szeretném leszögezni, hogy nem a pénzen múlik elsősorban szerintem.
2019. szept. 9. 00:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen van, például az, hogy nem az interneten próbálod :) A neten x levél, társalgás mire képcsere/számcsere és eljutsz oda, hogy a partner ott áll előtted. Míg élőben ez 3 másodperc.

Ha meg alkalmi kapcsolatot keresel akkor swingerklub, s egyben a legkorrektebb is. Egyébként miért keresel mindenáron csak alkalmit? :o

2019. szept. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mert épp olyan életszakaszban vagyok, hogy szeretnék jó élményeket szerezni magamnak (és másoknak).


Elég sokáig voltam "rabláncon"... most kicsit kinyílt a világ.

2019. szept. 9. 00:13
 5/5 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne 29/F
2019. szept. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!