Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm fantáziál arról hogy mással is legyen?

Figyelt kérdés

17 evésen jöttünk össze és azóta is együtt vagyunk, most 25. Tervezzük a házasságot a jövőben de aggaszt hogy a barátnőmnek senkije nem volt előttem.


Beszélgettünk erről már, kérdeztem hogy ez nem zavarja e és mondta hogy nem mert szeret és velem akar lenni és hogy sosem csalna meg úgyhogy elfogadja hogy neki csak én leszek.


A múltkor elcsíptem egy beszélgetést a barátnőjével aki arról mesélt neki hogy voltak bulizni és milyen jó volt mert összejött egy sráccal és ott le is sz*pta. Erre azt írta a párom hogy néha ő is szeretne ilyet de neki nem kéne mert komoly kapcsolatban van.


Szerintetek mit kéne tennem?



2019. szept. 9. 09:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni.A gondolatait nem befolyásolhatod. De most őszintén, te sosem fantáziáltál másokról?
2019. szept. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De igen de ő konkrétan akarja is mivel sose volt senki más neki és ez az ami zavar mert látom hogy van benne megbánás. Nagyon vonzó nő és a srácok mindig próbálkoztak rajta de elutasított mindenekit. Nem akarom őszintén szólva hogy mondjuk 5 év házasság után legyen gond..
2019. szept. 9. 09:19
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy engeded neki, és úgy teszi meg, vagy nem, és előbb utóbb győz a vágy...
2019. szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem már rég megtette... csak arról nem tudsz.
2019. szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
De ez még csak a kezdet. Ki fog próbálni mindent.
2019. szept. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem is megtette vagy meg fogja tenni!!
2019. szept. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

Az idő nem neked dolgozik, az biztos.

A mai világban szinte mesébe illő (és hihetetlen), ha egy nőnek egyetlen pasija van egy életen át! (talán a nyugdíjasok közt találni még egy két ilyen asszonyt)

Persze sokan fogadkoznak hűséggel meg hasonlókkal, de a realitás nem őket igazolja!

2019. szept. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

A mai világban nem igen van hűséges kapcsolat!

Nagyon ritka. Titokban csalja egymast emberek 90%-a...

2019. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Beszélj vele, hogy ha szeretné, akkor menjetek swinger klubba... Persze csak ha te is el tudod viselni a gondolatot utána is, hogy más pasival volt... Ez nem mindenkinek megy.


Mondanám, hogy akár adhatnál neki egy egyalkalmas szabad jegyet is, de onnantól sosem tudhatnád, hogy megtette, vagy sem. De ha ilyen rendes, hogy még a barátnőjének is megmondja, hogy nem csinálja, elnyomja a vágyait, akkor örülj neki és tegyél meg mindent érte, hogy ezentúl is a legjobb legyen neki. :) :) Háláld meg a hűségét!

Ha idővel félrelép, akkor más lesz a történet, de addig is éreztesd vele, hogy értékeled az áldozatot. :)

2019. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7%

Már félrement. Legalább 3x, de lehet keveset mondok🙂

Szerintem kipróbálta már a többest is.

2019. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!