Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 40-es férfiak jobbak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40-es férfiak jobbak az ágyban mint a huszonévesek?

Figyelt kérdés

2019. szept. 9. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Sztem ez nem kor függő. Biztos van 40-esben is olyan pasi akivel egetrengető a szex, és a 20-on évesek közül is biztos van.

L

2019. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Életmód, állóképesség, és szexuális intelligencia függvénye.

Plusz: a huszonéves sem mindegy, hogy 21, vagy 29. A 21 valószínűleg még nem elég kiforrott. A 29 már igen.

Egy 40 éves is lehet tapasztalatlan. Vagy csak esetleg kevés nővel tapasztalt...

2019. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

A 20 éves még sokáig bírja,a 40-es meg tudja, hogy hova kell nyúlni.

Részemről a 40-esekkel jobb,mert tapasztalatom szerint Ők szeretkeznek és nem csak d*gnak.

De ez csak az én tapasztalatom,biztos van ellenpélda is.


28/N

2019. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

#3: Ha tapasztalt, igazad van...

De ha nem, akkor a 40 éves sem tudja, hova kell nyúlni. ;)


Én inkább a harmincasokra szavazok (ha tapasztalt). Már tudja, hova nyúljon, kiforrott a szexualitása, és még van állóképesség, libidó.

2019. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
3. Nem biztos hogy egy 20. éves tovább bírja mint egy 40. Én 46. vagyok, és volt egy csaj olyan idős mint te akivel reggel 8.-tól du. 4.-ig szexeltünk. 6-7 menet volt, és fantasztikus. Este már írt SMS-t hogy ezt a napot minél hamarább meg kell ismételni. Meg is kapta, még nem egyszer.
2019. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
#4. Nem mondanám, hogy baj van a libidómmal, bírom még úgy, mint a 30-as éveiben. Viszont azt sem mondom, hogy annyira tapasztalt lennék. Több nővel voltam, de nem sokkal. Sokat szexelek ugyan, de hosszú évek óta, ugyanazzal a nővel. De ugye amit sok fiatal nem hisz el, minden nő más. Amit szeret a párom, közel sem biztos, hogy bejön a másiknak.
2019. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

Én betöltöttem a 30-at,és csak annyit tudok mondani hogy sokkal kitartóbb vagyok mint 20-huszonpár évesen.

Hogy később milyen lessz, azt nemtudom:)

2019. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlen jobbak, de talán türelmesebbek. Ki kell próbálni és levonni a következtetést.. 40 f
2019. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom #8-hoz annyi kiegészítéssel, hogy talán kicsit jobban ismerjük már a női testet. És bár én sem bírok 3-4 menetet egymás után, sőt, gyakran kettőt sem, de a "minőség" eddig minden partnerem kárpótolta a mennyiséggel szemben. 😄

48+Ffi

2019. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Iphon2020 ***** válasza:
88%
Hát nem tudom, 44 évesen fizikálisan lepipálom a 20-asokat, igaz heti 10 edzés. Igaz hosszútávú állóképességem van, mivel triatlonozok. Szóval nem gondolnám, hogy gyenge lennék és a tapasztalatot még nem is vettem számításba
2019. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!