Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőm túl tág akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm túl tág akkor jó sok pasival lehetett vajon?

Figyelt kérdés
Az én méretem 17 centis, de alig érzem őt. Sajnálom ha ez igaz mert nem ilyen lánynak ismertem meg, múltkor is próbáltam minél mélyebbre menni, de szinte csak szuszogott én meg alig éreztem. ☹
2019. szept. 9. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak simán akkora nekik. A lányoknak is van méretük :).
2019. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is ez volt, normális méretem van, de a szűz exem mellé még egyszer befértem volna...nagyon lelombozó volt.
2019. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán van összefüggés a ki hány pasival volt és a hüvely tágulása között, max. annyi, hogy aki élvezi a szexet (esetleg már a korábbi tapasztalatokból merítkezve) az jobban el tudja magát engedni így "tágulékonyabb" lesz.

A hüvely fala elég rugalmas izomzat, attól nem fog kitágulni ha valaki "sok pasival volt" - ez egy téves képzet. Gondolj csak bele, kinek volt több aktusa, akinek volt 10 pasija, de csak 2-3x volt mindegyikkel, vagy akinek volt 2 évig egy de minden nap 3x "csinálták"?

Ez egy ilyen dolog, egyéni adottság, ahogy a péniszméret is, van aki szűkebb, van aki tágabb, ez van.

2019. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Jó lesz az 15-nek is
2019. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Én élvezném! Volt tág szűz csajom. Meg szűk 3 gyereket szült milfem. Neked nem való nő!
2019. szept. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
A pasik számának semmi köze hozzá! A hüvely méretük a lányoknak is születési adottság, ugyan úgy ahogy a pasiknak a farok méretük!
2019. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A farkad hosszának mi köze van ehhez?? Mikor fogjátok fel végre, hogy a vastagság számít a "szűk-tág kérdésben"??

Egy cseppnyi logikai érzéketek sincsen. Buták vagytok és gyerekek, függetlenül az életkorotoktól.


Ja, és lehet nem a barátnőd tág, hanem a te farkad VÉKONY ;)

2019. szept. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es, egyetértek veled. Én is írtam már több helyen, de belefáradtam. Az, hogy egy nő milyen hosszú lőcsöt tud befogadni, nem a szűkösség-tágasság kérdésköre, hanem, hogy rövid vagy hosszú-e a hüvelye. A vastagságnál lehet valaki szűk vagy tág, de ez sem a partnerek vagy a szex mennyiségétől függ. Genetika.

N

2019. szept. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 igen, a genetikai adottságra ki sem tértem, úgyse fogják fel...
2019. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de vastag is, és mégsem élvezem vele.
2019. szept. 10. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!