Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen bdsm vágyaitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen bdsm vágyaitok vannak? Mit valósítottatok meg már ezekből?

Figyelt kérdés

2019. szept. 10. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Sokáig fantáziáltam róla, hogy milyen lehet megkötözni, tökönrúgni, meg úgy általában félholtra verni egy meztelen pasit. Persze nem került sor ilyesmire. Télen egy forraltboros esti dumcsi közben barinőm mesélte, hogy egy csevegőn próbált ismerkedni, de kb ott mindenki hülye, tele van farokmutogatókkal, meg önjelölt csicskákkal. Ők mindenféle megalázó dolgot akartak átélni, és elviselik a bántalmazást is. Hát ketten elhívtunk egy ilyet, és kiéltük rajta minden elfolytott agresszionkat és perverziónkat. Azt hozzátenném, hogy ott is a többség csak dumagép, a hatodik volt hajlandó találkozni is, de aztán ő is meglepődött, hogy mi komolyan bántani akarjuk. Vinnyogott is a nyomorult, de addigra már késő volt, meg volt kötözve... :)
2019. szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szoktam fantáziálni arról, hogy egy kevésbé szimpatikus srácot (esetleg lányt) fojtogatok a puncimmal. :3


L

2019. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

1.es!

Aki ezt elhiszi az nem normális! A BDSM nem erről szól, amit írtál az a bántalmazás, erőszak kategóriát merítené ki!

A bdsm-nek ahhoz semmi köze!

2019. szept. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
A legnagyobb vágyam, hogy elnémíthassam azt a sok hülyét, aki itt a gyakorikérdéseken ilyen kérdéseket tesz fel. Sajnos nem tudom megvalósítani.
2019. szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!