Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik csillagjegy a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik csillagjegy a legjobb az ágyban? ( pasiknál)

Figyelt kérdés
2019. szept. 11. 12:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
A nyilas. ::))
2019. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
A shuriken csillag :D A tréfát félretéve, ha hiszel a horoszkópban akkor sem ez számít, hanem a másik ember jelleme, személyisége, hogy mennyire képes rádhangolódni, figyelni rád.
2019. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem egy bakkal, egy kossal és egy ikrekkel volt a legjobb eddig. Mindegyikkel teljesen más okból. A bakkal nagyon durva volt a kémia (kompatibilis jegy nekem) csak rám nézett és tocsogtam vele igazi szeretkezés volt. A kos nagyon magas lángon égett és technikás volt, nagyon fontos volt neki az én örömöm is. Az ikrek mindig tudott újat mutatni, folyton bedobott valamit ami sosem engedte ellaposodni (amúgy meg egy hűtlen f a s z volt aki halomra dugta a nőket).

Ez egyébként teljesen relatív mert volt ezekből a jegyekből olyan is akivel nagyon szar volt és egyáltalán nem jöttünk ki az ágyban. Nem a csillagjegyen múlik.

2019. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
6%
A bak a legjobb: kitartó érzéki szerető, és a te élvezeted mindig fontosabb neki mint a sajátja.
2019. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
Ikrek.
2019. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 StevenUp ***** válasza:
58%
A dinoszaurusz csillagkép a legjobb
2019. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Skorpiókról tapasztalat? ....
2019. szept. 11. 13:12
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
Minimálisan sem vonzanak a domináns, kisajátító, önző skorpiók.
2019. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
A vízöntők❤
2019. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%
Most komolyan gondolod, hogy ez a csillagjegytol fog fuggeni? Kaptal egy adag troll valaszt. Meg oda is irod hogy pasiknal, mintha ez barmilyen kulonbseget okozna... Te komolyan ilyenekben hiszel?
2019. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!