Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok keresnek egyáltalán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok keresnek egyáltalán szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ez csak a mi preferenciánk, vagy léteznek ilyen lányok is? Mik a tapasztalataitok srácok? Ha vannak ilyen lányok, akkor hol érdemes keresni őket? Tinder? Tárkereső oldalak?

2019. szept. 11. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Mi lányok nem keresünk szexkapcsolatot. Mert keresés nélkül is van bármikor. Neten főleg semmi esélyed...
2019. szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Rengeteg ilyen lány létezik. Kb. egy tucat ilyen kapcsolatom volt az elmúlt években.

Azt nem írom le honnan, mert igy is mindent lerohantak a kanos lúzerek az elmúlt 3-4 évben, ami nehezebbé teszi a normális beszélgetést, ismerkedést, és eltompít mindenkit. A legtöbb oldal egyébként kolbászfesztivál, szóval elég eredetinek kell lenned, hogy elérj valamit, ha azokon próbálkozol.

2019. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Keresnek igen.

Csak ugye nekik ehhez kell egy bizalmi szint. nem látatlanban ugranak bele a dologba.

Sok esetbe olyannal fordul elő, akit azért ismernek jobban, barátok, esetleg megvan a vonzalom is, de egyik se akar járni a másikkal, és nincs senkije.

Elvégre, maga a szex az jó

2019. szept. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lazy Lover ***** válasza:
27%
Igen de nem veled 😂
2019. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vannak boven, de ezek nem neten talalnak ra. Kollega, barati tarsasag, sulitars.
2019. szept. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Volt, hogy ilyet kerestem

Csak néhanyan fogtak meg annyira, h bele is menjek veluk ilyenbe

2019. szept. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen. Leqrtam már vagy 50 nőt. 🙂 F
2019. szept. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én eddig soha nem kerestem, csak jött a lehetőség egy pasinál,és utána azt beszéltük meg h legyünk szexkapcsolatban.
2019. szept. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, hopp nem, már meg is van!

L25.


Hahó, nem-nem, férfi vagyok, csak illusztráció volt... :D

2019. szept. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gyépésmérnök ***** válasza:

Van az a férfitípus, aki a nőnél annyival magasabb szinten áll a szexpiaci érték skálán, hogy maga választhatja meg, milyen típusú kapcsolatba megy bele.

Az átlag férfinak nincs ilyen választási lehetősége, pinát csak tartós elköteleződésért cserébe kap - ha kap egyáltalán.

2019. szept. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!