Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon nagy gond van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy gond van egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Akinek még sosem volt barátnője és nem is szexelt?

Annyira jó dolog lehet, de nekem nem akar összejönni.

Pedig szoktam próbálkozni, csak ezek után már nincs sok önbizalmam, meg ugye tapasztalatom sincs.

22 éves vagyok.


2019. szept. 12. 09:45
 1/8 Gyépésmérnök ***** válasza:
47%
Relatíve rossz közegben vagy. Olyan helyet keressél, ahol te vagy a felső 20%-ban SMV szempontból és a nők egyből észrevesznek. Ott az sem fog számítani hogy még nem szexeltél, a kiválasztott örömmel fog betanítani.
2019. szept. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Minden napra jut egy ilyen kérdés ....nem értem miért nem lehet a régiek közt választ keresni rá .na mindegy

Amúgy hogy hasznos is legyen a válasz,nem ,nem gáz . Nem te vagy az első és utolsó 22 éves szűz .én is 20 évesen veszítettem el,nem maradtál le semmiről .sok csaj van aki korodbeli és ugyanúgy tapasztalatlan ,ha cikinek érzed egy tapasztalt lány előtt akkor próbálkozz szűz lánynál. De idegeskedni felesleges ,ha eljön az idő ösztönből fog jönni minden .

2019. szept. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb baj az ilyen srácokkal az, hogy nem statisztikai alapon közelítenek a dologhoz. Értsd: próbálkozz soknál, majd összejön az egyik. Sokan ezt csinálják és teljesen igazuk is van, hiszen nem lehetsz mindenki esete, sőt, még ha tetszel is valakinek, lehet, hogy olyan a személyiséged, ami nem passzol össze velük.


Másrészt, ha nem folytatod a próbálkozást, nem leszel tapasztaltabb, ami értelemszerűen nem oldja meg problémát.


Elsősorban magadra kell koncentrálnod, hogy legyen egy ettől függetlenül is érdekes életed, úgy ők is hamarabb észrevesznek.

2019. szept. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

mély víz, nincs visszaút, élj a mának, ha kell menj el egy tök idegen városba, tök idegen fesztiválra, ahol senki sem ismer és nyomulj mintha holnap tudod, hogy meghalnál.


vagy üldögélj és rettegj tőle még úgy 8-10 évet, ahogy tetszik

2019. szept. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem nagy gond. Próbálkozz tovább
2019. szept. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

Felejtsd el. Ha már kiirtad ezt a kérdést, azaz észre vetted magadon hogy valami nem kerek, akkor azt jelenti hogy te is kimaradsz ebből a játékból.

Fiatal vagy, rengeteg mást csinálhatsz. Koncetrálj azokra, a csajozással pedig ne is próbálkozz, mert a kudarc élménye olyan területeken is visszahúz ahol amúgy sikeres lennél.


36/f szűz

2019. szept. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, csak ne a kudarcokba meríts bele magad fültövig és rágódj rajtuk egész nap, ez már fél siker.
2019. szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdd ott, hogy 22 évesen már ne fiúnak érezd magad, hanem fiatal férfinak.
2019. szept. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!