Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első barátnőmmel vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első barátnőmmel vagyok együtt vele vesztettem el a szuzessegem is de érdekelhet hogy milyen lehet más lánnyal is a szex. Normális ez igy? Van valaki hasonlo cipőben? 20F

Figyelt kérdés

2019. szept. 12. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Jo lenne beszelni vele...talan benne lenne 1 harmasban.
2019. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ja es megcsalni elhagyni nem fogom

1-es: Ahoz túl féltékeny típus hogy mással lásson engem

2019. szept. 12. 20:13
 3/7 he84 ***** válasza:
Ha valóban kíváncsi vagy milyen más lányokkal is a szex, akkor nem kellett volna még komoly párkapcsolatba menned a jelenlegi barátnőddel. Ez hiba volt, egy elhamarkodás és meggondolatlanság egyben. Ám ezzel az okkal nem lenne jó szakítanod vele és hazugsággal se. Azt hinné, jogosan, hogy nem szereted őt mégse eléggé, hanem csak kíváncsiságból, csak szex miatt jöttél vrle össze, amikor elvileg alapból ez nem így indult. Hát én ezt én is így látom kérdező, hogy inkább arra kellett, különben nem így állnál hozzá, ha valóban komolyan más lányokkal is szexelnél. Sajnálom a barátnődet.
2019. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem, inkább engedd el és becsüld meg a barátnőd hűségét, majd ha picit idősebb leszel megfogod érteni milyen kincs az (egy jól működő kapcsolat és pár, sokan irigyelnék vagy vágynak rá..).

Az ilyen fellángoló érzések elmúlnak, a kapcsolat az megmarad ha figyeltek egymásra.

Üdv.

2019. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Persze, amint megízleltem a puncit, én is többet akartam belőle :).

Mi az, unalmas már vele?

2019. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit én is így vagyok vele. Barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt, vele vesztettem el. A kíváncsiság hajt, de a világ minden kincséért nem jutna eszembe félrekefélni e miatt. Engedd el a gondolatot, az lesz a legjobb.. Egy jól működő kapcsolat sokkal többet ér
2019. szept. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Szakítottam. Amit meg is bántam, meg nem is.
2019. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!