Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha el megyünk a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha el megyünk a barátnőmmel sátorozni és ott csináljuk? Máshogy kivitelezhetetlen

Figyelt kérdés
2019. szept. 13. 17:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne az gáz?
2019. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

Miért lenne gáz legalább megoldjátok de ha beköszönt a hidegebb idő a tél mit csináltok? Tavaszig nem dugtok?

Ne mond már hogy nem tudjatok megoldani

Hány évesek vagytok !?

Egy szobát csak ki tudtok venni .

2019. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Honnan veszitek hogy a dugásra gondolt a kérdező? Sokmindent lehet sátorozás közben csinálni ami máshol csak nehezen kivitelezhető.
2019. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A kategóriából gondoltuk.
2019. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Kérdező: ha a naivitásom ellenére a dugásra gondoltál, akkor biztos vagyok benne, hogy még soha életedben nem sátoroztál.
2019. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
sátoroztam és tudom hogy este nagyon hideg tud lenni de még nem értük el azt a kort hogy szobát egyedül rudjunk ki venni.
2019. szept. 13. 17:55
 7/19 A kérdező kommentje:
tudjunk*
2019. szept. 13. 17:56
 8/19 anonim ***** válasza:
Kemping vagy erdő?
2019. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
erdőben
2019. szept. 13. 17:59
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

ettől féltem haver... ez egy katasztrofális ötlet a barátnőd ki fog tagadni.


Én elég sokat túrázom, kb 150.000Ft-nyi felszerelést viszek magammal ami korántsem a legprofibb, de azért sokkal jobb mint amit az ember általában az ismerősei között fel tud hajtani. Pl nagyon könnyű kétszemélyes sátor, nagyon jól szigetelő matrac, könnyű de meleg takaró, könnyű de tágas hátizsák, nagyon könnyű főzőcucc.


Na ezzel együtt ha megyek az erdőbe akkor fázok, melegem van, csíp a szúnyog, leizzadok, ragadok, szutykos leszek, nem tudok rendesen mosakodni stb. Ezt én imádom, egy tök jó hobbi, de a romantikától olyan messze van mint makó jeruzsálemtől.


Most már a városban is elég hűvösek az éjszakák az erdőben kimondottan döghideg tud lenni.


Az erdőben állandóan járkálnak a vadak amitől be lehet rosálni még akkor is ha amúgy itthon nyilván nincs semmi amitől félni kellene.


Semmiképpen sem javaslom, hogy az erdőbe menjetek! Ha már mindenképpen sátor akkor kempingben szálljatok meg, ott legalább van vizesblokk, főzési lehetőség vagy pl büfék stb. Éjszaka mondjuk ott is fagyás van, de legalább előtte nem fog nyígni a csajod.

2019. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!