Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnő, tanács?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

#supergirl kérdése:

Barátnő, tanács?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek van egy pasija és nem szeretne még elvesziteni, de a pasija nagyon akarja a testi kapcsolatot ezért nem a szüzességét akarja el venni, és a barátnőm meg kérdezte hogy úgy elveheti a szüzességét és lehet e belőle baj ha mondjuk hátul lépnek kapcsolatba, tudomásom szerint nem, de nagyon kért hogy ezt kérdezzem meg itt, a válaszokat előre is köszönöm.
2019. szept. 14. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahammm.... A barátnőd. És pont azt szeretné, hogy az oktatás kategóriában kérdezd meg! 😂

Sose értettem egyébként, hogy egy szűz lány miért a fájdalmasabb lyukra hajt először... 🤔

2019. szept. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Terhes nem lesz. De igen lehet belőle baj. Amúgy a legnagyobb hülyeségnek tartom, amikor vki ugy őrigeti a puncija szüzességét, hogy helyette análozik.

Nagyon fájdalmas lehet. Ha túl durva a pasi, akkor meg is sérülhet, sebes lehet.


Biológiailag szűz marad. De már szexuális kapcsolatot létesít, ha így lép.

2019. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én járnék olyan lánnyal, aki meg akarja őrizni a szüzességét, de popsiba akarná csinálni.
2019. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért kell egy névtelen oldalon ezt a már tizenöt éve is gáz "egyik barátnőm/barátom" kezdetű felvezetéseket megjátszani önmagunk kérdéseire? Értem én, hogy még az írásban, nem névre szólóan kapott megbélyegzés is bántó lehet, de ennyire ne legyünk már szégyenérzettel.
2019. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!