Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Bejönnek a szubmisszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Bejönnek a szubmissziv csajok? Szeretitek ezeket a ‘játékokat’?

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez aztán az okos, rafinált kérdés!
2019. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen
2019. szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem az alaptermészetem ilyen, és emiatt bejön. Az más kérdés, hogy egyik nőre sincs ráírva ismerkedésnél ha szubmisszív, és mivel nem ronthatok ajtóstól a házba, mindig apránként kell kitapasztalnom.
2019. szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#3


5bol 4 lany totál szub, szoval jó eséllyel nem fogsz mellé.

2019. szept. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szeretném ha lenne ilyen nő.

De mivel nincs, mert a 90%-a kamu

Aki meg tényleg ilyen az vagy 120kg vagy foglalt így nem igazán van lehetőség rá....

2019. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mit szerettek benne?
2019. szept. 15. 10:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nőként imádom a kiszolgáltatottságot
2019. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Persze, itt, írásban imádod:-)


Én meg a pápai szolgálatot szeretem!

2019. szept. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én férfiként eleve az egész felállást alapból szeretem. Csak manapság ezt sokan úgy fogják fel, hogy biztos uralkodási vágy lappang bennem, ezért vagyok olyan a nőkkel a lepedőn, amilyen. Közben itt annyi van, hogy alárendeli nekem magát, én meg éreztetem vele, hogy ez így van jól. Valamiért ez úgy képzelik el, hogy a szex nálam hülyére verést jelent, pedig nem. Persze az senkit sem érdekel, hogy egy szubmisszív nő aki erre vágyik, ettől maximálisan kielégül.
2019. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, a dominánsakat kedvelem.
2019. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!