Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már prosztata orgazmusoto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már prosztata orgazmusotok a farkatok érintése nélkül?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt és mivel értétek el?Milyen érzés volt?
2019. szept. 15. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Még soha, mert egy csaj se akarta nekem csinálni :D

25F

2019. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg csinálnám a páromnak de nem szeretne. Nem mondja miért de sztem azért mert azt gondolja hogy b#zis
2019. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Ujjammal. Szerintem vagy 4-5 perc kellett, de lehet több is, mindenesetre nekem tetszett a dolog szóval közben is jó érzés volt. Ami kicsit fura, hogy puha farokkal is képes vagy úgy elélvezni.
2019. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen volt már.
2019. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

volt, kipróbáltam milyen, elértem az ujjammal a megfelelő pontot, nemtom hány perc, de nem volt túl hosszú, amikor már elértem, meg tudtam csinálni úgy, hogy nem értem a farkamhoz, de sokkal könnyebb azzal. Érzésre nem volt jó. Furcsa volt, más. Kíváncsiság hajtott és néha megcsináltam, főleg egy jó idő elteltével, amikor már halványult az emlék, de nem tetszik. Túl erőltetett.

Ahhoz tudom hasonlítani, mint ha két féle székleted lenne.

Van a normál, amikor rád jön a dolog, elmész és WCzel egy olyat, hogy még élvezed is, élvezed, ahogy kiürülsz, még élvezed azt is, ahogy végigmegy a fenéklyukadon, utána szuper érzés a kiürülés. (ez lenne a normál farokverés)


Nekem a prosztataingerlés kb olyan, mintha szeretnék WCre menni, ezért beveszek egy marok hashajtót, meggyötröm a beleimet és kirobban belőlem a cucc és utána nagyon rossz érzésem van, fáj a hasam, a beleim, mindenem, mintha kifacsartak volna. Nem jó érzés.


(bocs a gusztustalan hasonlatért, de ez a legjobb ami hasonlít hozzá)

2019. szept. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!