Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon járt már sikerrel olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon járt már sikerrel olyan férfi aki facebookon kommentel csajok képéhez, hogy milyen jól néz ki?

Figyelt kérdés

Többször is láttam,hogy csajok képeihez több férfi is szinte nyál csorgatva odaírja,hogy "milyen jól nézel ki" "húú de szexi vagy".

Ezek a férfiak abban reménykednek,hogy a csaj majd átmegy hozzájuk?

Járhatott már szép csajnál sikerrel férfi ilyen szöveggel?



2019. szept. 16. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keves az esélye
2019. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha jo pasi lenne. Bar azok nem irogatnak.benasagokat, hanem lepnek.
2019. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem pasifüggő. Nekem is vannak olyan haverjaim akik ettől durvábbat kommentelnek a képeim alá, de hiába helyesek akkor is csak barátzónások. Viszont azt én nagyon utálom mikor kiégett negyvenes palik kommentelgetnek olyat alá hogy idézem:"cuki gömbölyű kis popsi" 😂. Egy ideig elröhögök rajta, de utána törlöm. Szóval ha egy velem egyidős, olyan pasi kommentel aki még be is jön, annak van esélye,de aki 40+os és ilyeneket ír, annak nincs. Mondom ezt úgy, hogy valamilyen szinten bejönnek az idősebbek.
2019. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért a kép sem mindegy. Hogyha teszem azt, valaki fürdőruhában vagy valamilyen nyári ruhában virít a képeken, akkor az ilyen kommentekre számítani kell. És az sem mindegy, hogy ismerős-e az illető férfi vagy nem.
2019. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam még egyik se nyert. Inkább idegesítőek :D

19L

2019. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. 10.000-ből egy, max. akkor ha valamivel nagyon megfogta az adott hölgyet. A facebook-on a nők már hozzászoktak az ilyen megjegyzésekhez, általában pont nem érdekli őket.
2019. szept. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!