Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szégyen az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szégyen az ha valaki fizet a szexért?

Figyelt kérdés
Ti csinálnátok ilyet? Én megtettem párszor mert volt olyan időszak az életemben amikor nagyon nehezen ismerkedtem, de nem vagyok rá büszke. Sőt, eléggé zavar a dolog. Ha valaki rákérdezne nem tudnék szemrebbenés nélkül hazudni viszont nem akarnám elmondani se vagy mentegtőzni. Ti mit tennétek?

2019. szept. 17. 12:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
23%
Nem szégyen, csak minek fizessek, ha ingyen is lehet? Ha nincs barátnő, ott a tinder és az egyéjszakások.
2019. szept. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
1%
Ez olyan dolog mintha azért fizetnél h levegőt vegyél
2019. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
#1-es neked mázlid van, hogy ilyen könnyen megy. Én meg tudom érteni, én is voltam ilyen helyzetben. Akkor elmentem egyszer egy prostihoz, mondjuk nekem nem jött be a dolog, így ez egyszeri dolog maradt. Nem vagyok rá büszke de nem is szégyellem. Nyilván nem emlegetem fennhangon bárkinek.
2019. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Tinderen nekem is bejött párszor de nagyon ritka amikor összejön onnan bármi. Ugyanis a legtöbben nem veszik komolyan az ismerkedést és még egyéjszakásak is nehezen jönnek össze. Nem tudom miért de én évekig Tindereztem és kb 20 matchből egy csaj akit találkozóra is rá lehet venni.
2019. szept. 17. 12:52
 5/30 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem szégyen, meg amúgy se kell reklámozni hogy mire költöd a pénzed. Ha rákérdeznek, akkor tagadd le, vagy mondj igazat. Te döntöd el.

Én még sose voltam, de ha anyagilag majd úgy állok, akkor nincs kizárva hogy kipróbálom 1-2x.

2019. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
62%

A férfiak megértik, mert hasonló cipőben jár a nagy többségük. Egyébként maga a házasság és a partnerkapcsolat is egy olyan dolog, amiben gyakorlatilag fizetsz a szexért, csak ott a "fizetés" (nem véletlen van idézőjelben) nem direktben történik és közvetlen az aktus után.


A nők szemében azonban ez egy 100%-ban lenézendő dolog és mivel lenézik, nem is hajlandóak megismerni a részleteit így hamis információkat terjesztenek róla. Nem tudják milyen nők mennek prostinak, nem tudják miért mennek a férfiak prostihoz, nem tudják hogyan zajlik egy ilyen dolog, milyen fajtái vannak, melyik a normális és melyik a veszélyes. Nem tudják azt sem milyen biztonság védi a férfit és milyen biztonsági szál védi a nőt. Csak lenézik azt akinek köze lehet hozzá. Bár a nők úgy általában mindent és mindenkit lenéznek, elsősorban a férfit - ez főleg egy ilyen kérdéshez írt válaszokból derül ki!


Szóval, ha volt ilyen élményed azt ne meséld el soha senkinek. Ne tagadd le - ha felmerül, mint kérdés. De soha ne mond el. Nem értenék meg! Ezt csak férfiak értik meg. Egy nő szemében nem leszel többé potenciális kapcsolat, ha ilyen élményben volt részed. Főleg, ha többen. Nekem anno egy barátnőm megtudta. Csak arra volt kíváncsi mennyivel voltam. Hazudtam, sokkal kevesebbet vallottam be, de még az is olyan szám volt, amivel a lány egyből versenyezni akart. Sokszor előjött, hogy én mennyi nővel voltam, Ő ezzel szemben meg mennyivel kevesebb pasival. Mintha nem azt kellett volna fókuszba helyezni, hogy ketten hogy jövünk ki egymással, Ő inkább ezzel mérgezte a kapcsolatot.

Szóval nem kell mentegetőzni, de magadtól ne mond el, ha pedig kiderül, sose valld be a valós számot és semmilyen kíváncsiságnak ne dőlj be: ne mesélj részleteket, hogy hogy történt és mit csináltatok!!!!! SEMMI ESETBEN SEM!!!!

2019. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
56%

MINDIG fizet a férfi a szexért!


Gyakran a vacsora vagy piák formájában, de azzal is, hogy olyan kocsit, lakást, ruhát, telefont,...vesz, amivel felkelti a nők figyelmét.


NINCS INGYEN SZEX!

2019. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
69%

A két utolsó válasz (#6-dik, #7-dik) tökéletesen leírta, hogy mi a lényeg.


Ha nővel szexelni akarsz, akkor azért vagy így vagy úgy de fizetsz, plusz még le is kell szoknod azokról a dolgaidról, amit valaha szerettél... :-)


Egyedül ha kivered magadnak otthon, esetleg az van ingyen, bááár:


1.: az internet-ért is fizetni kell! :-)

2.: ha lefürdesz utánna, a vízért is meg az áramért is! :-)

2019. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Jó azért is fizetni kell hogy egyél mert különben meghalsz vagy mehetsz vadászni az erdőbe... Nyilván pénzbe kerül mint minden, de normális esetben egy barátnőre messze annyit nem költök mint egy prostira egy-egy menetért.
2019. szept. 17. 13:43
 10/30 A kérdező kommentje:
Arról nem beszélve hogy a barátnőd szeret szóval nem csak szexet kapsz tőle hanem törődést szeretetet stb amit tudsz viszonozni is. Persze ha egy klubból viszel haza egy nőt egy éjszakára x pohár pia után az már kicsit jobban hasonlít a tranzakcióhoz.
2019. szept. 17. 13:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!