Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek számít, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek számít, ha egy fiú még szűz?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mennyi idős kortól lenne zavaró?

2019. szept. 17. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha 20 alatt van kifejezetten vonzó és értékes tulajdonságnak tartom. Kb 25-ig meglepne, de nem zavarna, nem tartanám furcsának. 25 fölötti szűznél elkezdenék gondolkozni hogy vajon mi oka lehet, és ha az az ok nem lenne hatással a kapcsolatra, akkor vele is belemennék, de elég esélyes hogy ott már baj van...

19L

2019. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
A szűz fiúk bénácskák. A hétvégén vettem el a barátomét, borzasztóan nehéz menet volt, nagyon izgult, ami miatt nehezen állt fel neki.
2019. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
A lányoknak az számít, hogy mennyire tartják vonzónak az adott partnert, mennyire "nyerte meg a szívüket" nem pedig az, hogy szűz-e (ld. a #2-es hozzászólót szűz volt a barátja mégis ágyba bújt vele, mert mint férfit vonzónak találta).
2019. szept. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Igen számít. Még tini koromban elfogadtam volna, de mar 20-on évesen nem.
2019. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Hát igen, látod kedves kérdező, itt minden nő pálcás k**vaként jött világra és ösztönösen lovagolták már idegenek koszos f**zát. Bezzeg ezek a szűz férfiak, ezek milyen töketlenek. Hihetetlen ...
2019. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

A #3 as válaszolnak mondanám. Szerintem a 2 -es válaszából inkább úgy tűnik, hogy ugya lefeküdt a barátjával de ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani.

Szomorú hogy sok nő manapság így éli meg ezt az egészet.

Nem adok ennek többet pár hónapbál és vége! Amint jön egy olyan pasi, aki jobban vonzza a lányt vége…

2019. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok.

Szeretem azt a fiút és eddig úgy tűnik, nagyon is komoly a kapcsolatunk. A szülei is imádnak és én is imádom a családját, gondolom ez fordítva is igaz.

Hosszú távra tervezek vele, imádom benne, hogy sok oldalú, hogy olyan sok mindenhez ért, olyan sok dologba belekóstolt már és még okos, intelligens is.

Majd belejön idővel a szexbe is, gyorsan tanul. Amikor először próbálkoztunk az ég világon semmi se történt, nagyon rástresszelt, második alkalommal, két nap múlva sikerült a behatolás. Rengeteget dicsérem, próbálom a legjobbat kihozni belőle.

2019. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!