Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor összejöttem a barátnőmmel, utána 10 hónapon keresztül tényleg majdnem minden nap tudtunk szexelni, legtöbbször reggel is és este is, de most ez nem megy?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki rosszat gondolna, a barátnőmmel szeretjük egymást és nem, nem lettem homoszexuális. Azonban eddig el tudtam lazulni és élvezni a szexet, viszont az utóbbi időkben már nem annyira kemény a péniszem, ami korábban méretesre megnőtt és kőkemény volt együttlétkor. Mi történt, hogy alább adott a teljesítményem? Mivel tudnám újra feléleszteni a vágyam, hogy újra úgy szexelhessünk, hogy teljes merevségben állok?

2019. szept. 17. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Meguntad a csajt és/vagy beütöttek a szürke hétköznapok is.
2019. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

1#,ha meg unta a csajt akkor mást is ugyan úgy megunna 10 hónap után..... Azaz kb évente cserél majd nőt aztán végül “juj egyedül vágok magányos vagyok megyek tvzni és egyedül halok meg“

😒

2019. szept. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Vagyok @


Az meg hogy szürke hétköznapok.. Azon meg lehet változtatni főleg

De a szexben is pl szerepjatek stb.

2019. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

#2

Erkölcsi sopánkodás helyett várjuk az építő javaslataidat. 10 hónap rendszeres szexuális élet után az emberek jelentős részénél már kezdenek jelentkezni a megszokottság, unalom tünetei.

2019. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
(Ja, most nézem, a #3-as is a te válaszod. Visszaszívtam.)
2019. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolatnak megvannak a maga fázisai, "életciklusai", a kezdeti magas hőfokú lángolást nehéz fenntartani tartósan, ezzel nincs semmi baj.

Az esetedben inkább az lehet valószínűleg a gond, hogy kezdesz rágörcsölni, egy önbeteljesítő negatív jóslatként működni "úgysem áll fel - úgysem áll fel - úgysem áll fel" és a stressz amit kiváltasz a miatt tényleg nem is fog.

Vigyetek bele változatosságot, játékosságot, 10 hónap után már ismeritek annyira egymást, hogy még jobban megnyíljatok, se neked, se neki nincs semmi olyan fantáziája, vágya amit meg szeretnétek együtt valósítani?

2019. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Meguntad, nincs ezzel gond. A legszebb nőket is unja vki.
2019. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%

Na nekem ezert volt eddig a leghosszabb kapcsolatom 7 honap :D

Jo punci jo punci de unalmas

21F

2019. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Nyugodjal meg mi nők is ezt mondjuk utolsó

Jó kuki jó kuki de egy idő után uncsi főleg ha a kis ratyi ki elégíteni se tud xd

2019. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A helyzet, hogy az esetek 80%-ában csiklósan és/vagy hüvelyi orgazmust él át a lány, mert tényleg mindketten nagyon élveztük a szexet. Ez most hatalmas zuhanás, mert eleve magas szintről kezdtük, mindketten elélveztünk, ő az első pillanattól nedves, és kőkemény voltam...ezért szokatlan annyira a jelenlegi helyzet. Ráadásul fiatalok, 20 évesek vagyunk. Milyen szerepjátékok vannak? Hogy lehet új elemeket belecsempészni a szexbe?
2019. szept. 17. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!